M jak miłość po wakacjach 2020. Sonia urodzi dziecko Janka, ale bez ślubu?! To dopiero początek zmian

2020-06-05 20:11 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Sonia urodzi dziecko Janka, ale bez ślubu?! To dopiero początek zmian
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Sonia urodzi dziecko Janka, ale bez ślubu?! To dopiero początek zmian

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 zobaczymy kolejny ślub i ciążę?! Na to się zapowiada, bo Sonia (Barbara Wypych) będzie w ciąży i urodzi dziecko Janka (Tomas Kollarik)! I w dodatku na tym nie koniec dobrych zmian! Szczęście zawita wreszcie do uroczej policjantki, która przetrzymała wielką miłość Janka do Uli (Iga Krefft), ciągłe rozstania i wahania ukochanego... Jednak w nowym sezonie "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej nadejdzie najlepszy okres dla tej pary! Sprawdź co się wydarzy.

M jak miłość po wakacjach 2020. Sonia i Janek wezmą ślub? Na pewno urodzi im się dziecko!

Barbara Wypych, czyli Sonia w "M jak miłość" udzieliła obszernego wywiadu w magazynie "Tele tydzień" i zdradziła, co się będzie działo w życiu policjantki po wakacjach 2020! Z wypowiedzi gwiazdy serialu jasno wynika, że Sonia będzie w ciąży!

- Mogę zdradzić że istnieje duże prawdopodobieństwo, że Sonia niedługo zajdzie w ciążę! - powiedziała Wypych. - Cieszę się na taką perspektywę - dodała aktorka. 

Jak wynika z postów na Instagramie Wypych serialowa Sonia bardzo tęskniła za swoim Jankiem z "M jak miłość". - Tęskno mi Janku w tej izolacji. Zagrałabym w "M jak miłość" - pisała gwiazda pod zdjęciem zakochanej pary policjantów podczas kwarantanny z powodu kornawirusa. 

Zobacz koniecznie: M jak miłość. Powrót Tomka do życia Zosi. Tak teraz wygląda zmarły Tomek - WIDEO

Marzenie gwiazdy "M jak miłość" już się spełniło - aktorzy wrócili na plan, a Wypych była jedną z pierwszych, której sceny nagrano! Partnerował jej też Tomas Kollarik, który w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach przejmie obowiązki komendanta Staszka i zacznie sprawować rządy na komisariacie w Lipnicy. 

- Sonia od początku cierpliwie czekała na uczucie ze strony Janka. Teraz wszystko wskazuje na to, że przed nimi nowy, wspaniały etap! - zapowiedziała Wypych, zdradzając, że jej serialowa Sonia też będzie miała powody do radości.

Na zdjęciach z planu "M jak miłość", które Wypych i Kollarik publikują widać ich wyłącznie uśmiechniętych od ucha do ucha, wszystko jedno z którym z bohaterów się pojawiają. Czy odpowiedzią Janka na ciążę będzie ślub z ukochaną, teraz już podwładną, policjantką? Przekonamy się w nowych odcinkach "M jak miłość" 2020!

M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek będą mieli dziecko? Pojawi się matka Anety - ZWIASTUN

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Super Raport 2 VI (goście: Kowal, Grzesiowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.