M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin zniszczy Olkowi życie! Chodakowscy znów wpadną w kłopoty!

2020-08-11 7:31 sz
M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin zniszczy Olkowi życie! Chodakowscy znów wpadną w kłopoty!
Autor: MTL MAXFILM M jak miłość po wakacjach 2020. Marcin zniszczy Olkowi życie! Chodakowscy znów wpadną w kłopoty!

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Marcin (Mikołaj Roznerski) po raz kolejny zacznie szukać guza. Olek (Maurycy Popiel) w nowych odcinkach "M jak miłość" dostanie wyrok w zawieszeniu i będzie musiał się bardzo pilnować, żeby za najmniejsze wykroczenie nie trafić za kraty. Niestety, najwyraźniej Marcin nie ułatwi mu tego zadania. Chodakowscy znów wpadną w kłopoty! Co tym razem grozi Olkowi z "M jak miłość"?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Olek za nieudzielnie pomocy Arturowi (Tomasz Ciachorowski) wróci do domu. Sąd uzna, że rok pozbawienia wolności, w zawieszeniu na dwa lata, będzie wystarczającą karą. W rodzinie Chodakowskich zapanuje wielkie święto! Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) w "M jak miłość" urządzi przyjęcie powitalne, a Aneta (Ilona Janyst) nareszcie będzie mogła nacieszyć się swoim mężem. Nie minie jednak dużo czasu, jak w ich życiu znowu pojawią się problemy.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2020. Aneta i Olek pokazali jak będzie wyglądać ich małżeństwo po wyroku sądu! Pożałują ślubu?

M jak miłość po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Olek wyjdzie z więzienia! Sąd go uniewinni

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Okazuje się, że w nowych odcinkach "M jak miłość" zagrożenie nadejdzie z najmniej oczekiwanej strony. Wiadomo, że Marcin lubi pakować się w tarapaty, a potem wciągać w nie swoich bliskich.

To my ...💪 Kapuśniaki szukający draki . 😁 Dziendoberek Wam 😜😊 napisał tajemniczo Mikołaj Roznerski na swoim Instagramie pod zdjęciem z "bratem". Szukanie draki wydaje się fatalnym pomysłem! Olek w "M jak miłość" po zapadnięciu wyroku będzie musiał bardzo się pilnować, żeby nie wpaść w konflikt z prawem, albo by nie zostać w takowy wrobiony. Marcin swoimi wybrykami może zniszczyć mu życie!

To nie wszystko. Olek w "M jak miłość" po wakacjach 2020 wróci do pracy. Tam jego nowy kolega spróbuje uknuć przeciw niemu intrygę i zacznie nastawiać ordynatora przeciwko Chodakowskiemu. Na szczęście Olewicz (Tomasz Dedek), trzymający rękę na pulsie, w porę uratuje wybawcę żony. Najbliższe lata będą dla Olka decydujące. Oby nie zrobił nic głupiego!

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach 2020. Olek na wolności już bez Anety w nowym sezonie! Małżeństwo Chodakowskiego rozpadnie się tuż po ślubie?

Najnowsze