M jak miłość po wakacjach 2020. Magda i Budzyński będą ratowali małżeństwo Kingi i Piotrka! Tragiczny finał wyjazdu na ognisko - WIDEO

2020-07-16 11:10 Ag
M jak miłość po wakacjach 2020. Magda i Budzyński będą ratowali małżeństwo Kingi i Piotrka! Tragiczny finał wyjazdu na ognisko - WIDEO
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Magda i Budzyński będą ratowali małżeństwo Kingi i Piotrka! Tragiczny finał wyjazdu na ognisko - WIDEO

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 idealne małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) się rozpadnie? Kryzys, podejrzenie zdrady, rodzinne awantury doprowadzą do tego, że w nowym sezonie "M jak miłość" rozwód Zduńskich będzie wisiał w powietrzu. Rozegra się taki dramat, że Magda (Anna Mucha) i Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) będą musieli interweniować. Na planie "M jak miłość" powstał właśnie odcinek, w którym cała czwórka wyjedzie nad rzekę i urządzi ognisko nad wodą. Z tragicznym finałem! Zobaczcie WIDEO z planu serialu.

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

Kinga i Piotrek z "M jak miłość" rozstaną się w nowym sezonie po wakacjach 2020? Kryzys u Zduńskich, który spowodował wyjazd Piotrka na delegację do USA w kolejnych odcinkach "M jak miłość" sięgnie zenitu. Co prawda prawnik wróci do żony i dzieci, ale Kinga będzie niemal pewna, że zdradził ją z Kamilą (Anna Gorajska). Zdobędzie nawet dowód zdrady! Jakby tego było mało skłóceni małżonkowie zaczną urządzać awantury na oczach dzieci. Dojdzie do tego, że ich syn Misiek (Aleksander Bożyk) zacznie się bać, że ich rodzina się rozpadnie.

Patrz też: M jak miłość po wakacjach 2020. Rozwód Zduńskich? Prawniczka Kamila dostarczy Kindze dowody na zdradę Piotrka!

Rodzinę Zduńskich w "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej czekają dramatyczne przeżycia. Niestety Piotrek będzie tak zafascynowany Kamilą, że da jej się omotać i nie zauważy jak prawniczka niszczy mu małżeństwo i całe życie! Podczas jednej z awantur w nowym sezonie "M jak miłość" stanie po stronie nowej przyjaciółki, czym wbije Kindze nóż w serce.

Ponieważ w kryzys u Kingi i Piotrka w "M jak miłość' po wakacjach 2020 będzie zaangażowana niemal cała rodzina, to bliscy nie pozwolą na to, żeby Zduńscy rozwalili swoje małżeństwo. Próby mediacji między skłóconą parą podejmie m.in. Magda razem ze swoim mężem Andrzejem.

M jak miłość po wakacjach 2020. Magda i Budzyński będą ratowali małżeństwo Kingi i Piotrka! Tragiczny finał wyjazdu na ognisko

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie przegap: M jak miłość po wakacjach 2020. Rozpacz Kingi! Tylko Magdzie powie, że Piotrek wybrał prawniczkę Kamilę

Na planie "M jak miłość" Kinga Cichopek i Marcin Mroczek kręcą jak kryzys u Kingi i Piotrka wpłynie na ich życie. Przy okazji w swoich relacjach na Instagramie zdradzają co dalej czeka Zduńskich i jak będą wyglądały ich napięte relacje w nowym sezonie "M jak miłość". - Jeśli wydaje się wam, że jesteśmy na wakacjach, to nic bardziej mylnego! Ciężko pracujemy... - wyjaśniła Cichopek na Instastory.

Z ich ostatnich nagrań za kulisami "M jak miłość" wynika, że Magda i Budzyński wyjadą razem z przyjaciółmi na wycieczkę nad rzekę, żeby ratować ich małżeństwo. Urządzą sobie nawet ognisko, podczas którego dojdzie do pewnego zdarzenia. Marcin Mroczek wyżalił się, że zgubił kiełbasę w ognisku! Koniecznie zobaczcie WIDEO z planu "M jak miłość" z tymi scenami.

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość po wakacjach 2020. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Magda (Anna Mucha), Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek)

Najnowsze