M jak miłość po wakacjach 2020. Dramat u Zduńskich. Misiek zobaczy jak Kinga i Piotrek niszczą swoją rodzinę!

2020-06-29 12:00 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Dramat u Zduńskich. Misiek zobaczy jak Kinga i Piotrek niszczą swoją rodzinę!
Autor: MTL Maxfilm M jak miłość po wakacjach 2020. Dramat u Zduńskich. Misiek zobaczy jak Kinga i Piotrek niszczą swoją rodzinę!

W 1545 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2020 wybuchnie wielki dramat u Zduńskich - Misiek (Olek Bożyk) będzie świadkiem potwornej awantury rodziców! Dziecko zobaczy na własne oczy, jak Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) niszczą wszystko, co dla nich ważne... O co pójdzie tym razem zwaśnionym Zduńskim? Czy po wakacjach 2020 Misiek zobaczy koniec ich małżeństwa? Na pewno największy dramat przeżyją dzieci Kingi i Piotrka w "M jak miłość"!

M jak miłość po wakacjach 2020. Misiek świadkiem potwornej awantury rodziców! Dramat u Zduńskich dotknie dzieci!

Z fragmentów planu pracy "M jak miłość", który opublikowała na swoim profilu na Instagramie Cichopek, jasno wynika, że rodzice będą się kłócić o Kamilę, a przerażony Misiek będzie na to patrzył! Chłopiec niewiele zrozumie z tego, co się dzieje, poza jednym: to koniec jego rodziny!  

- Piotrek wierzy Kamili, nie mnie! - wykrzyczy po awanturze z mężem Kinga teściowej w 1545 odcinku "M jak miłość". To jasne, że dramat u Zduńskich będzie się nasilał przez związek Piotrka z seksowną prawniczką, a Kinga tego nie wytrzyma. Niestety, jasne jest także to, że mały Misiek będzie tego świadkiem!

M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

- Misiek obserwuje kłótnię rodziców - czytamy w opisie jednej ze scen 1454 odcinka "M jak miłość". I niestety, nic nie zapowiada, żeby którekolwiek ze Zduńskich miało się z tego powodu opamiętać... 

Co takiego połączy Piotrka z Kamilą w "M jak miłość", że to jej zaufa, a nie swojej żonie Konflikt w małżeństwie Zduńskich będzie się mocno nasilał po wakacjach 2020. Kinga wypłacze się Magdzie i opowie jej o zdradzie Piotrka, ale i Paweł nie będzie pięknej bratowej odpuszczał. Niestety, nikt nie weźmie pod uwagę, że w tej rodzinie są dzieci, a obecność Miśka przy awanturze rodziców to będzie duży błąd rodziców... Jakie będą tego konsekwencje przekonamy się śledząc dramat rodziny Zduńskich od 1545 odcinka "M jak miłość"! 

Najnowsze