M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji?! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

2020-06-26 10:50 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji?! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO
Autor: tvp/vod M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji?! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 zanosi się na to, że Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) oficjalnie będą w separacji! Konflikt i kryzys, które narastały między małżonkami przez wiele miesięcy ostatniego sezonu serialu, wybuchnie z nową mocą po powrocie Piotrka do domu! Po ich rozstaniu najbardziej cierpieć będą dzieci - z materiałów z planu "M jak miłość", które ujawniła na swoim profilu na Instagramie Cichopek wynika, że po Lenka (Marysia Głowacka) i Misiek (Aleksander Bożyk) prostu tego nie wytrzymają... Czy obrazek szczęśliwej rodziny Zduńskich runie w "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od września w TVP2

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Piotrek wróci po wielu miesiącach do domu na Deszczową. Czy wybuchnie wielka radość i wszystko co złe, pójdzie w niepamięć? Taki scenariusz byłby najlepszy dla dzieci, ale podobnie jak w życiu nie wydarzy się...

Z wideo, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Cichopek wynika, że właśnie Misiek i Lenka w "M jak miłość" przeżyją najgorsze chwile po powrocie taty do domu! Smutne dzieciaki na schodach pod domem to straszny obraz rodzinnej ruiny... Dojdzie do tego, że w nowym sezonie "M jak miłość" Kinga będzie musiała zabrać dzieci do Grabiny, żeby poukładać sprawy z małżonkiem...

M jak miłość: Misiek (Aleksander Bożyk), Lenka (Marysia Głowacka)
Autor: Instagram
M jak miłość po wakacjach 2020. Kinga i Piotrek w separacji! Ich dzieci tego nie wytrzymają – WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kryzys u Zduńskich wybuchnie w "M jak miłość" wakacjach 2020 z tak wielką siłą, że państwo Zduńscy zaczną poważnie rozmawiać o zaangażowaniu prawników i sprawie w sądzie... Czy w "M jak miłość" dojdzie do wielomiesięcznej separacji Kingi i Piotrka?

Może nie byłoby to złe rozwiązanie w "M jak miłość", bo przedłużające się kłótnie, spadek zaufania i poczucia bezpieczeństwa w związku Kingi i Piotrka bardzo mocno będzie oddziaływał na dzieci. To one przeżywać będą najbardziej kiedy odczują po wakacjach 2020, że mama i tata już się nie kochają!

Mały Misiek i dorastająca Lenka, najpewniej winą za kryzys rodziców obarczą... siebie! Tak zwykle reagują dzieci, które nie rozumieją co się dzieje... Czy separacja pozwoli małżonkom Zduńskim zrozumieć, jak wiele krzywd powoduje ich konflikt? Oby długie rozstanie tej pary miało szczęśliwy finał w  "M jak miłość" po wakacjach 2020 - to była przecież taka idealna rodzina! 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze