M jak miłość po wakacjach 2020. Igraszki Rafała z małolatą Alą w windzie! Pokaże jej swój nowy sprzęt. Marnie się to skończy?

2020-08-04 12:22 jkk
M jak miłość po wakacjach 2020. Igraszki Rafała z małolatą Alą w windzie! Pokaże jej swój nowy sprzęt. Marnie się to skończy?
Autor: Instagram M jak miłość po wakacjach 2020. Igraszki Rafała z małolatą Alą w windzie! Pokaże jej swój nowy sprzęt. Marnie się to skończy?

W "M jak miłość" po wakacjach 2020 Rafał Stadnicki (Jakub Kucner) będzie miał romans z nastolatką Alą (Alicja Ostolska)? Właśnie kręcili szalone sceny w windzie. Tuż po tym jak policjant z Grabiny kupi sobie nowy sprzęt, którym zechce pochwalić się małolacie. To może marnie się skończyć! Zwłaszcza, że Ala jeszcze nie wie kim naprawdę jest Rafał! Dopiero w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 prawda o policjancie wyjdzie na jaw. Rafał nie zdoła się oprzeć Ali?

"M jak miłość" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 7.09.2020, o godz. 20.55 w TVP2

W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2020 Rafał i Ala mocno zbliżą się do siebie. Stanie się to na skutek ciągłych nagabywań ślicznej maturzystki, ale i na prośbę jej wujka proboszcza (Maciej Damięcki). Policjanta i księdza połączy straszna tajemnica. Żaden z nich w następnym sezonie "M jak miłość" nie będzie miała odwagi powiedzieć dziewczynie, że ojciec Rafała zabił jej brata Roberta (Filip Gurłacz). To już pewne, że Rafał nie zdoła oprzeć się fascynacji Alą. Będzie miał w tym wszystkim coraz większy udział i zacznie nastolatce specjalnie imponować!

Przypomnijmy, że w "M jak miłość" Ala jako pierwsza zwróciła na przystojnego policjanta uwagę i zaczęła rywalizować o jego względy z przyjaciółką Ewką (Jowita Chwałek). Intencje niegrzecznej siostrzenicy księdza nie są do końca jasne - Rafał jest synem pedofila, mordercy jej brata, lecz nastolatka nie ma o tym pojęcia. Może zwyczajnie się zakochała. Ale szalona nastolatka w minionym sezonie "M jak miłość" uwodziła też chłopaka przyjaciółki.

M jak miłość po wakacjach 2020. Ala przy grobie brata Roberta pozna prawdę o jego zabójcy! To ojciec Rafała

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pod koniec ostatniego sezonu "M jak miłość" ksiądz zaczął szukać ratunku, bo przestał radzić sobie z niesforną siostrzenicą. Z problemem udał się do Barbary (Teresa Lipowska), a wiemy już, że w nowych odcinkach "M jak miłość" również Rafała poprosi o pomoc.  Na prośbę proboszcza policjant zainteresuje się przygotowaniami  Ali do matury i zaoferuje jej w tym pomoc. Ale Ala, jakby na to czekała - każdy kontakt z Rafałem wykorzysta do tego, żeby go uwieść! 

Ze zdjęć, jakie opublikował na swoim profilu na Instagramie Jakub Kucner wynika, że Rafał w końcu ulegnie Ali w nowym sezonie "M jak miłość" i zacznie się przy niej zachowywać jak zwykły facet... Igraszki w windzie, chwalenie się nowym policyjnym sprzętem to ewidentny wstęp do romansu!

Jednak fanom serialu nie do końca podoba się taki rozwój sytuacji w "M jak miłość" po wakacjach 2020.

- Nie lubię tej postaci. Myślę, że wszystko może marnie skończy. Jeśli Rafał jej nie ogarnie... - czytamy o Ali w komentarzach pod zdjęciem pary na Instagramie.
- Mi się wydaje że Rafał będzie miał wyzwanie żeby ją ogarnąć a to proste nie będzie.

Jak będzie naprawdę zobaczymy już w nowych odcinkach "M jak miłość" już we wrześniu. Czy Rafał okaże jednak bardziej odpowiedzialnym policjantem, który mógłby być starszym bratem Ali, czy po prostu mężczyzną? 

Zobacz też: Monika Mielnicka bez makijażu. Tak naprawdę wygląda Lilka z "M jak miłość" - ZDJĘCIE

Najnowsze