M jak miłość po wakacjach 2019. Powrót przebiegłego oszusta! Tomasz Dedek namiesza w życiu Izy i Marcina

2019-08-12 11:51 sz
M jak miłość. Robert Kozielski (Tomasz Dedek) i Krzysztof Zduński (Cezary Morawski)
Autor: AKPA, TVP, MTL Maxfilm M jak miłość. Robert Kozielski (Tomasz Dedek) i Krzysztof Zduński (Cezary Morawski)

Do serialu "M jak miłość" po wielu latach powrócił Tomasz Dedek! Aktor prawie dwie dekady temu wcielał się w rolę oszusta, Roberta Kozielskiego, który doprowadził Krzysztofa Zduńskiego (Cezary Morawski) do ruiny finansowej. Tym razem bohater "M jak miłość" uweźmie się na Izę (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski), ale już w innej postaci. Sprawdź, co się wydarzy po wakacjach 2019!

"M jak miłość" po wakacjach 2019 nowe odcinki od 10.09.2019 w TVP2 o godz. 20.55

Widzowie, którzy są z "M jak miłość" od samego początku z pewnością doskonale pamiętają Roberta Kozielskiego, oszusta i naciągacza, który wykorzystywał dobre serce Krzysia Zduńskiego. Obydwaj panowie prowadzili hurtownię w Gródku, jednak tylko jeden z nich wynosił z interesu korzyści. Dosłownie! Oszust rejestrował sprzęty jak telewizor czy odtwarzacz DVD na firmę, a później zabierał je do domu. To właśnie o nim mowa w słynnej scenie, gdzie Marek (Kacper Kuszewski) proponuje Pawłowi (Rafał Mroczek) skręta z marihuany.
- (...) Na nic ich nie stać - zwierzył się Zduński junior wujkowi mówiąc o rodzicach.
- To ojciec już nie prowadzi hurtowni?
- Ojciec pracuje, ale wspólnik zarabia. Ojciec jest uczciwy, a tamten zbiera kasę, łapiesz?

Co jeszcze słychać w "M jak miłość"? >>> Nowy Robert w M jak miłość. Grzegorz Wons zagra ukochanego Aleksandry Chodakowskiej. Dla niego zostawi Grzegorza?

Sprawa zakończyła się bardzo nieprzyjemnie, ponieważ z powodu zadłużenia firmy Krzysztofa zaczęli ścigać wierzyciele. Brutalni mężczyźni zostali jednak zamordowani w tajemniczych okolicznościach... Okazało się, że to Kozielski w "M jak miłość" zlecił ich zabójstwo i dzięki donosowi Zduńskiego poszedł siedzieć na wiele lat!

Teraz Tomasz Dedek, który wcielał się w Roberta, powróci. Całe szczęście po wakacjach 2019 nie zobaczymy go już w roli oszusta i szaleńca. Kogo więc zagra w nowych odcinkach "M jak miłość"? Jak donosi "Tele Tydzień" na ekranie wystąpi jako Olewicz. Ma stać się bardzo ważną personą w wątku Chodakowskich - zarówno Olka (Maurycy Popiel), jak i Marcina. To, co łączy go z poprzednim bohaterem, to skłonność do sprawiania innym kłopotów. Nieźle namiesza! Niestety na szczegóły trzeba będzie poczekać. Sprawdź, co dalej u Izy i Marcina w "M jak miłość >>> Mikołaj Roznerski o ślubie z Adrianą Kalską. Będą dwa śluby. Nie tylko Izy i Marcina!

M jak miłość. Robert Kozielski (Tomasz Dedek) i Krzysztof Zduński (Cezary Morawski)
Autor: AKPA, TVP, MTL Maxfilm M jak miłość. Robert Kozielski (Tomasz Dedek) i Krzysztof Zduński (Cezary Morawski)
M jak miłość. Robert Kozielski (Tomasz Dedek)
Autor: AKPA, TVP, MTL Maxfilm M jak miłość. Robert Kozielski (Tomasz Dedek)
Najnowsze