M jak miłość. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann)

i

Autor: AKPA M jak miłość. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz), Barbara (Teresa Lipowska), Józef Modry (Stefan Friedmann)

M jak miłość po wakacjach 2018. Barbara Mostowiak będzie miała romans?

2018-07-14 5:22

Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 serce Barbary Mostowiak (Teresa Lipowska, 81 l.) zacznie znowu mocniej bić? Na to wygląda! W jej życiu pojawi się bowiem nowy mężczyzna, który będzie próbował zająć miejsce u jej boku po zmarłym Lucjanie (Witold Pyrkosz, †91 l.).

"M jak miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

W odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 Barbara wróci z Warszawy do swojego rodzinnego domu w Grabinie. Tuż za nią, na wieś przyjedzie Józef Modry – w tej roli Stefan Friedmann (77 l.), który dołączył do obsady. Okazuje się, że poznał on Basię na kursie nauki języka angielskiego.

Mężczyzna zmartwi się, że Mostowiakowa tak nagle zrezygnowała z zajęć i postanowi poznać przyczyny tej decyzji. Pech będzie chciał, że spotka na swojej drodze Zofię Kisielową (Małgorzata Rożniatowska, 68 l.), która weźmie go za kochanka swojej przyjaciółki! – Basia jest w żałobie, ale ja rozumiem, co to namiętność – powie, dając mu do zrozumienia, że akceptuje ich związek. Czy Józef zdobędzie serce Basi i zajmie miejsce Lucka? A może uczucie do nieżyjącego męża okaże się silniejsze? Przekonamy się jesienią.

Najnowsze