M jak miłość. Piotrek nie pogodzi się z Pawłem! Nigdy już nie będą prawdziwą rodziną - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Piotrek nie pogodzi się z Pawłem! Nigdy już nie będą prawdziwą rodziną - WIDEO

M jak miłość. Piotrek nie pogodzi się z Pawłem! Nigdy już nie będą prawdziwą rodziną - WIDEO

Dramat u Zduńskich w "M jak miłość"! Wiele wskazuje na to, ze uparty Piotrek (Marcin Mroczek) nie wybaczy Pawłowi (Rafał Mroczek), ze zakochał się w jego żonie (Katarzyna Cichopek)! I choć coraz wyraźniej zacznie do mecenasa Zduńskiego docierać, że uczucie, jakim jego brat obdarzył bratową to rodzinne przywiązanie i wsparcie, on będzie gotów wszystko zniszczyć... A może to przez Kamilę (Anna Gorajska), która nie tylko nie odczepi się od Piotrka, ale będzie sączyć mu do ucha jad przeciw najbliższym? Zobacz koniecznie na WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość". Piotrek nigdy nie wybaczy Pawłowi! To koniec rodziny Zduńskich?

Piotrek w "M jak miłość" po powrocie z USA zrobił Pawłowi i Kindze wielką awanturę, bo zastał ich w swoim domu w sytuacji, którą zinterpretował dwuznacznie. Nic dziwnego, skoro sam ma wiele na sumieniu w związku z Kamilą...

Niestety, mecenas Zduński cała winę za poważny kryzys swojego małżeństwa w "M jak miłość" przerzuci na brata i nawet kiedy Paweł wstawi się u niego zza Kingą, wyrzeknie się go i wyrzuci za drzwi

M jak miłość ZWIASTUN. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł prześladowany przez bandytę!

Sam Rafał Mroczek, czy gwiazdor "M jak miłość" grający Pawła nie wierzy w miłość swojego bohatera do Kingi. Aktor zdradził, że samotny Zduński ostatecznie zwiąże się z Franką i być może nawet będą żyli długo i szczęśliwie.

Podobnie uważa Katarzyna Cichopek, wcielająca się w żonę Piotrka. Nie wierzy w żadne niezdrowe porywy serca szwagra do Kingi, a jedynie ogromne wsparcie i wynikającą z samotności obojga bohaterów bliskość.    

- Jeśli nie pogodzisz się z Pawłem to już nigdy nie będziemy prawdziwą rodziną! - ostrzeże Kinga Piotrka w jednym z najbliższych odcinków "M jak miłość".   

Ale wszystko wskazuje na to, że Piotrek zaprze się w "M jak miłość" swoim uporze i zniszczy więź, która jest jedną z najsilniejszych na świecie - z bratem bliźniakiem. Czy mecenas Zduński kompletnie zgłupieje pod złym wpływem Kamili, czy jednak opamięta się z miłości do Kingi?     

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze