M jak miłość

M jak miłość. Paweł wytropi i zaatakuje gwałciciela Basi?! Za to trafi do więzienia? - ZDJĘCIA

2023-01-25 12:30

Paweł w "M jak miłość" dopadnie gwałciciela Basi (Gabriela Raczyńska)?! Wszystko wskazuje na to, że Zduński (Rafał Mroczek) właśnie za to jak potraktuje rozwydrzonego Filipa (Kacper Zalewski) zostanie aresztowany i zasiądzie na ławie oskarżonych. O tym, że Piotrek będzie bronił brata przed sądem pisaliśmy jako pierwsi. Teraz wychodzą na jaw nowe fakty w "M jak miłość"! Zobacz TO koniecznie w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Co Paweł zrobi z gwałcicielem Basi?! Zasiądzie za to na ławie oskarżonych?

W 1706 odcinku "M jak miłość" Basia wsiądzie do samochodu obcego, ale dobrze wyglądającego chłopaka. Filip podjedzie na przystanek drogi samochodem i opowie córce Pawła "bajeczkę", iż wiezie lek dla chorej mamy. Szybko okaże się, że tak naprawdę rozwydrzony chłopak porwie nastolatkę, wywiezie do lasu i spróbuje zgwałcić!

Paweł w 1706 odcinku "M jak miłość" dość szybko dowie się, co się wydarzyło.  Nieprzytomną Basię znajdzie nieznajoma kobieta, która na prośbę nastolatki skontaktuje się z jej ojcem. Co zrobi Paweł, kiedy zobaczy córkę po napadzie gwałciciela?

- Co się stało? Kto ci to zrobił? - będzie pytał zrozpaczony Paweł.

- Nie wiem... Paweł, ja... - Basia będzie w szoku.

- Nic mi nie powiedziała, znalazłam ją tutaj. Poprosiła tylko, żebym pozwoliła jej zadzwonić do taty - doda od siebie kobieta, która udzieli Basi pomocy.

Jak znamy Pawła w "M jak miłość" i jego miłość do przybranej córki, Zduński nie spocznie, dopóki nie znajdzie gwałciciela. Filip z pewnością dostanie za swoje, a Paweł stanie za to na ławie oskarżonych. O dalszych szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Nie przegap: M jak miłość. Szok u Zduńskich. Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! Tylko Marcin będzie mógł pomóc Pawłowi – ZDJĘCIA, WIDEO 

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Najnowsze