M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1706: Tak Basia będzie uciekała przed gwałcicielem po lesie. Porażające sceny ataku na córkę Pawła – ZDJĘCIA

W 1706 odcinku "M jak miłość" zobaczymy przerażający, brutalny atak na Basię (Gabriela Raczyńska)! Córka Pawła (Rafał Mroczek) wsiądzie do samochodu podejrzanego typka, który wywiezie ją do lasu i spróbuje zgwałcić. Wyglądający na młodego bogacza Filip (Kacper Zalewski) uwięzi Basię w samochodzie, a kiedy uda jej się wyrwać, będzie ją gonił, aż dziewczyna upadnie i straci przytomność. Czy dojdzie do gwałtu? Przerażające sceny z 1706 odcinka "M jak miłość" tylko u nas w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1706 - poniedziałek, 6.02.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1706 odcinku "M jak miłość" Basia wsiądzie do samochodu obcego chłopaka i ściągnie na siebie wielkie nieszczęście. Bogaty i sympatyczny Filip okaże się gwałcicielem! Zamiast podwieźć dziewczynę do domu koleś skręci do lasu i tam rozegrają się straszliwe sceny ucieczki Basi przed gwałcicielem. Jak do tego dojdzie?

Miły Filip w "M jak miłość" okaże się gwałcicielem! 

Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" spóźni się na autobus powrotny do domu. Kiedy będzie siedziała sama na przystanku nagle zatrzyma się przed nią przystojny chłopak w drogim samochodzie i uda, że zgubił drogę. 

- Moja mama wybrała się do koleżanki, ale zapomniała insuliny - opowie swoją "bajeczkę" nieznajomy w 1706 odcinku "M jak miłość" .- Dzwoniła, że się źle czuje... Mogłabyś tam ze mną podjechać, poprowadzić mnie? Krążę tu już ze dwadzieścia minut... - tak przekona do siebie Basię gwałciciel wg informacji  portalu swiatseriali.interia.pl.

Ujawniamy: Filip będzie pięknie się uśmiechał do Basi w 1706 odcinku "M jak miłość" i zapyta: - OK, rozumiem, wyglądam zbyt groźnie, tak?

Wtedy Basia w 1706 odcinku "M jak miłość" uśmiechnie się i wsiądzie do "wypasionego" auta nieznajomego. Trudno się dziwić, bo gwałciciel będzie wyglądał na chłopaka z tzw. "dobrego domu", ale już w czasie jazdy pokaże na co go stać!

- Mała zmiana planów - rzuci zza kierownicy Filip już nie tak sympatycznie. 

- Dokąd jedziemy? - zapyta jeszcze Basia. 

- Założyłem się z kumplami, że przywiozę na imprezę jakąś młodą laskę - wycedzi gwałciciel. 

Basia w "M jak miłość" uciekając przed gwałcicielem straci przytomność!

Później w 1706 odcinku "M jak miłość" wszystko potoczy się błyskawicznie. Basia zacznie się szarpać z klamką w samochodzie i chyba uda jej się wydostać, bo już za chwilę zobaczymy jej próbę ucieczki przed gwałcicielem w lesie. Niestety, Basia przewróci się i straci przytomność! Czy dojdzie do gwałtu? Na razie jest to pilnie strzeżona tajemnica produkcji serialu. Pewne jest, że nieprzytomną córkę Pawła znajdzie nieznajoma kobieta. 

W 1706 odcinku "M jak miłość" okaże się, że Basia zostawiła w samochodzie napastnika telefon. Nieznajoma pomoże dziewczynie w skontaktowaniu się z Pawłem. Zduński razem z Franką (Dominika Kachlik) szybko dotrą po córkę na parking pod miastem.

- Co się stało? Kto ci to zrobił? - będzie pytał zrozpaczony Paweł.

- Nie wiem... Paweł, ja... - Basia będzie w szoku.

- Nic mi nie powiedziała, znalazłam ją tutaj. Poprosiła tylko, żebym pozwoliła jej zadzwonić do taty - doda od siebie kobieta, która udzieli Basi pomocy.

Paweł od razu zabierze pasierbicę na najbliższy komisariat. Po powrocie do domu Zduńscy na wszelkie sposoby będą usiłowali pocieszyć będącą w traumie dziewczynę.

Zobacz też: M jak miłość. Szok u Zduńskich. Marysia dostanie zakaz zbliżania się do syna! Tylko Marcin będzie mógł pomóc Pawłowi – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Paweł przed sądem! Tylko Piotrek będzie w stanie uratować brata przed więzieniem
Najnowsze