M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1804: Paweł ma romans z Elką? Artur ujawni Zduńskiej ich tajemnicę!

2024-04-20 14:52

Szok w 1804 odcinku "M jak miłość"! Paweł (Rafał Mroczek) zdradzi Frankę (Dominika Kachlik) z Elką (Hanna Konarowska-Nowińska)?! Taką informację otrzyma Zduńska od zdenerwowanego Artura (Łukasz Garlicki), który nie powstrzyma swojego rozżalenia wobec zachowania nowej partnerki. Franka jest w małżeństwie z Pawłem od ponad dwóch lat, mieli budować dom w Grabinie, przeszli przez wiele szokujących sytuacji, aż tu nagle taka informacja! W 1804 odcinku "M jak miłość" Artur będzie niemal pewny, że Elka z Pawłem zdradzili jego i góralkę. Jak to w ogóle możliwe? Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1804 - wtorek, 7.05.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Zdrada Pawła z Elką wstrząśnie Franką w 1804 odcinku "M jak miłość". Dopiero co świętowali drugą rocznicę ślubu, zaplanowali zamieszkanie w Bukowinie, w domu podarowanym od stryja Gutowskiego (Piotr Majerczyk), bo niestety na wybudowanie się w Grabinie nie mają wystarczająco pieniędzy. Mało tego, razem walczyli o dziecko, wspierali się na każdym kroku, a tu nagle na góralkę spadnie taka informacja! 

To Artur w 1804 odcinku "M jak miłość" doniesie Zduńskiej o romansie Pawła z Elką i o tym, że podejrzewa, iż ta dwójka została kochankami. Zazdrosny Nowakowski nie wytrzyma sytuacji, w której kolega miałby zrobić to samo, co on próbował osiągnąć kilka miesięcy temu. Architekt chciał przecież "odbić" Frankę, ale nie udało mu się zniszczyć małżeństwa Zduńskich, potem przeszedł przemianę i odzyskał ich zaufanie. Swatanie Franki przyniosło efekty, a Artur z Elką podczas kolacji w bistro głosili, że są parą. 

Jak to możliwe, że Elka nagle przestanie interesować się nowym ukochanym, a Paweł urządzi żonie "skok w bok"? Nowakowski będzie niemal pewny, że ukochana nie jest mu wierna, więc nakręci się z niepohamowanej zazdrości i poleci do Zduńskiej na skargę. 

Czy Paweł faktycznie zdradzi Frankę z Elką w 1804 odcinku "M jak miłość"

Chociaż doniesienia architekta będą szokujące, nie okażą się prawdą. Wyjdzie na jaw, że Artur ma spory problem z zazdrością i mylnie wywnioskował niektóre rzeczy. To, że Paweł nawiąże dobre relacje z Elką, będą sporo rozmawiali i dobrze spędzali czas, nie oznacza jeszcze zdrady! Na szczęście w 1804 odcinku "M jak miłość" Franka nie da się ponieść emocjom, Artur nie doprowadzi do kryzysu u Zduńskich. Co prawda, nie to będzie jego zamiarem, a po prostu zmartwi się o zażyłą relację ukochanej z kolegą. Na szczęście nikt nikogo w tym towarzystwie nie zdradzi. 

Listen on Spreaker.
Najnowsze