M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1797: Zduńscy wreszcie zadecydują, gdzie zamieszkają. Ważne decyzje Franki i Pawła - ZDJĘCIA

2024-04-15 21:28

W 1797 odcinku "M jak miłość" Zduńscy wreszcie szczerze porozmawiają o swojej sytuacji. Przez problemy finansowe zbudowanie domu w Grabinie graniczy z cudem, a pojawienie się w bistro stryja Gutowskiego (Piotr Majerczyk) rzuci nowe światło na przyszłość Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek). W 1797 odcinku "M jak miłość" będą musieli porozmawiać o tym, gdzie zamieszkają, gdzie zbudują wspólną przyszłość. Tym bardziej, że wydatki rodną, a wpływów nie ma za wiele... Jak Zduńscy sobie z tym wszystkim poradzą?

"M jak miłość" odcinek 1797 - poniedziałek, 15.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Franka i Paweł w 1797 odcinku "M jak miłość" będą musieli porozmawiać o planach na przyszłość. Ich sytuacja jest bardzo kiepska, bo przekręty zwolnionej z bistro Igi (Weronika Bartold) spowodowały, że małżeństwo wpadło w wielkie kłopoty finansowe. Do tego nie pomoże fakt, iż dobrze prosperująca "Makarenka" powoli zdobędzie większe uznanie klientów niż bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). 

Mało tego, z wizytą do Warszawy wpadnie stryj Gutowski i obwieści wesołe nowiny o swoim ślubie z nową ukochaną. To dla Haneczki wyprowadzi się do Zakopanego, a jego dom w Bukowinie pozostanie pusty. Z tego względu zaproponuje France i Pawłowi, że mogliby zamieszkać u niego. To wzbudzi ich konsternację, bo przecież do niedawna marzyli o wybudowaniu domu w Grabinie. Problem polega jednak na tym, że nie mają na to pieniędzy...

Dopiero wieczorem, po spotkaniu z Elką i Arturem, którzy obwieszczą wreszcie swoją wielką miłość i wejście w związek, Zduńscy będą mieli czas na poważną rozmowę. Paweł nie da omamić się emocjami i pocieszy ukochaną. - Chyba nie musimy się już martwić budową domu? - zagai Franka w 1797 odcinku "M jak miłość", kiedy znajomi opuszczą bistro.

- Po tej całej sytuacji z kradzieżą po prostu nas na to nie stać... - twardo oceni Paweł. 

- To co? Mamy podjętą decyzję? - upewni się Franka. 

- A mamy wyjście?

- Domek w górach.

- Muszę ci się do czegoś przyznać... Chodzi o nasz dom - zaczepi żonę Paweł.

- Tylko mi nie mów, że chcesz to ciągnąć...

- Nie potrafię porzucić tej myśli, bo to byłaby plama na moim honorze. Do dziś tak myślałem. Kiedy twój stryj zaczął mówić o swojej nowej miłości, ja zrozumiałem, że nie potrzebuję tego wielkiego domu, tylko potrzebuję ciebie i nieważne czy to będzie nasze małe mieszkanko, czy to będzie duży dom - wyzna Zduński, czym przypieczętuje zamknięcie tematu budowy domu w Grabinie. 

M jak miłość odcinek 1797 ZWIASTUN. Artur wyzna France miłość! Przebiegła Sylwia rozprawi się z gosposią Adama
Listen on Spreaker.
Najnowsze