M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1797: Bistro pójdzie na dno przez cukiernię Iwony i Aleksandry? Makarenka wykończy Zduńskie? - ZDJĘCIA

2024-04-15 20:43

Bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) zagrożone w 1797 odcinku "M jak miłość"! Przez kawiarnię "Makarenka" klienci coraz rzadziej zaczną zaglądać do knajpki Kingi (Katarzyna Cichopek). Poważny problem zauważy Franka (Dominika Kachlik), która zwierzy się Pawłowi (Rafał Mroczek), że konkurencja rośnie w siłę, a oni znów wtopili pieniądze, co nie przynosi żadnych efektów. W 1797 odcinku "M jak miłość" Iwona (Hanna Śleszyńska) i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) będą miały się z czego cieszyć. Puszczą bistro z torbami?

"M jak miłość" odcinek 1797 - poniedziałek, 15.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Bistro zagrożone! W 1797 odcinku "M jak miłość" wyjdą na jaw poważne problemy w knajpce Kingi, o którą od dłuższego czasu dba Franka. Chociaż Zduńskie bardzo przykładają się do pracy w ukochanym miejscu, niestety konkurencja nie śpi. Przecież obok powstała kawiarnia "Makarenka", którą prowadzą Aleksandra z Iwoną. Początkowo nie wiedziały, czy biznes się opłaci, ale szybko wyszło na jaw, iż klienci kochają ich wypieki! To dobra wiadomość dla Chodakowskiej i Kryńskiej, ale już gorsza dla ekipy bistro.

- Rozliczenia za listopad. Dojechała nas ta kawiarenka obok - zdenerwowana Franka rzuci papierami na blat, a Paweł na własne oczy przekona się, iż sytuacja bistro faktycznie nie wygląda najlepiej. 

- Dopiero co zrobiliśmy rozszerzenie oferty kaw, w ogóle całe menu... Widać tylko utopiliśmy kasę - powie niezadowolona Zduńska. 

Nic dziwnego, że nerwy wezmą górę, skoro "Makarenka" zyska klientów, a bistro mocno na tym straci. Szczególnie w sytuacji, w której Zduńscy mają spore kłopoty finansowe. Przez oszustwa zwolnionej z knajpki kelnerki Igi (Weronika Bartold), Franka i Paweł stracili mnóstwo pieniędzy, obecnie nie stać ich nawet na kontynuowanie budowy domu w Grabinie. Do tego bistro przyniesie mniejsze dochody niż zazwyczaj. 

- Nie wiem, może trzeba się do tego zabrać w jakiś inny sposób. Przyciągnąć jakoś tych klientów, czymś ekstra - zacznie myśleć na głos Zduńska. - A gdyby zrobić taki cykl imprez tanecznych w bistro? Oczywiście z instruktorem, naszym cateringiem? - puści pomysł Zduńska, ale Paweł nie będzie aż tak zachwycony pomysłem.

Franka nie podda się w ratowaniu kondycji bistro i w 1797 odcinku "M jak miłość" zorganizuje w bistro małą imprezę, na którą zaprosi Elkę (Hanna Konarowska-Nowińska) i Artura Nowakowski (Łukasz Garlicki). 

Czy pomysły Zduńskiej starczą, by uratować knajpkę i nie pozwolić "Makarence" na przejęcie wszystkich klientów? Zduńska musi działać. 

M jak miłość. Franka i Paweł nie wybudują domu w Grabinie! Nie będzie chciał już tego ciągnąć
Listen on Spreaker.
Najnowsze