M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1795: Magda rozszyfruje kłamstwo Andrzeja! Wyśle ją w samotną podróż do Gwatemali, zanim Dima wróci - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2024-04-08 20:07

W 1795 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) na wieść o tym, że Dima (Michaił Pszeniczny) wróci do Grabiny na cały miesiąc, wpadnie na ryzykowny pomysł jak pozbyć się Magdy (Anna Mucha)! Powód? Nie będzie chciał dopuścić do spotkania żony z zakochanym w niej Dimą. Ze względu na Nadię (Mira Fareniuk) w 1795 odcinku "M jak miłość" Budzyński zgodzi się ugościć jej ojca znów w siedlisku, ale postanowi trzymać rywala z daleka od żony. Kłamstwo Andrzeja dość szybko wyjdzie na jaw! Magda zorientuje się, że ukochany ukartował wszystko tak, by wyjechała na samotne wakacje do Gwatemali. Czy się na to zgodzi? Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły.

"M jak miłość" odcinek 1795 - poniedziałek, 8.04.2024, o godz. 20.55 w TVP2

Telefon do Dimy, który Andrzej odbierze w 1795 odcinku "M jak miłość" znów zaniepokoi prawnika. Zakochany w Magdzie ojciec Nadii zapowie, że ma zamiar na nowo pojawić się w Grabinie. Sama myśl o spotkaniu Ukraińca z Magdą sprawi, że Budzyński zacznie panikować. Bo przecież wciąż uznaje Dimę za rywala, który obdarzył jego żonę nieodwzajemnioną miłością i najwyraźniej nie potrafi o niej zapomnieć.

- Mam okazję, żeby przyjechać do was na cały miesiąc... Jeśli nikomu to nie przeszkadza? - uprzedzi Dima, nie wiedząc czy jest mile widziany w siedlisku, a Andrzej w 1795 odcinku "M jak miłość" nie zgłosi sprzeciwu. Świadomy tego jak bardzo Nadia czeka na spotkanie z tatą. Ale wpadnie na pomysł jak odizolować Magdę od zakochanego Ukraińca.

W tym celu Budzyński w 1795 odcinku "M jak miłość" odwiedzi znajomą pracownicę banku, którą wciągnie w swój podstęp. Kobieta będzie miała wobec Andrzej pewien dług do spłacenia, więc zgodzi się mu pomóc. W efekcie Magda dostanie telefon z banku, że wygrała egzotyczną wycieczkę do Gwatemali. W samym środku trwającej w Polsce zimy.

Tego samego wieczoru w 1795 odcinku "M jak miłość" Magda przekaże Andrzejowi radosne wieści, bo spełni się jej skryte marzenie o ucieczce gdzieś w ciepły zakątek świata. - Słuchaj, wydarzyła się jakaś niesamowita rzecz! Ja sama nie wierzę w to, co się stało! Jakaś głupia sprawa... Zadzwoniła do mnie babka z banku. Powiedziała, że była jakaś loteria. W każdym razie do wygrania był dwutygodniowy pobyt, wycieczka pod palmami. W jakimś egzotycznym miejscu. I wyobraź sobie, zgadnij kogo wylosowali?

- No nie żartuj! O kurcze! - Andrzej idealnie odegra zdziwienie i wszystko pewnie by się udało, gdyby w 1795 odcinku "M jak miłość" Nadia nie pochwaliła się, że Dima wróci lada moment. - Tatuś zadzwonił i powiedział, że przyjedzie do nas aż na cały miesiąc!

- No co ty, żartujesz?! A kiedy? - zapyta Magda, która będzie zaskoczona takim zbiegiem okoliczności. - Niedługo, fajnie co?- Cudownie! - powie do Nadii z wymuszonym uśmiechem, lecz gdy dziewczynka wyjdzie od razu zwróci się do Andrzeja. - Wiedziałeś o tym?

- Tak, zadzwonił rano na twój telefon i odebrałem przez przypadek. Zapomniałem ci powiedzieć... - Budzyński w 1795 odcinku "M jak miłość" ani słowem nie przyzna się do kłamstwa. Magda jednak błyskawicznie rozszyfruje zamiary męża. - Skoro nie możesz wyrwać się z pracy, to może ja sama pojadę na tę wycieczkę? - zaproponuje ukochanemu, gotowa na samotną podróż do Gwatemali. Byle najdalej od Dimy.

- No i super pomysł! Naprawdę, zasłużyłaś na to. Ciężko pracowałaś w siedlisku, obroniłaś magisterkę. Teraz sobie wyobraź: plaża, palmy, ocean...

- No tak, a poza tym miło jest coś wygrać... Skoro los tak chciał... -

- A bardzo chciał...

- Jak ty nie umiesz ściemniać!

- W jakim sensie?

- Nos ci rośnie! - uśmiechnie się Magda, która w 1795 odcinku "M jak miłość" wcale nie będzie miała Andrzejowi za złe, że chce ją trzymać z dala od Dimy.

M jak miłość odcinek 1795 ZWIASTUN. Dorota wyciągnie z Bartka co go łączy z Natalką!
M jak miłość. Odmieniony Dima wróci do siedliska Budzyńskich! Magda i Andrzej nie zaznają spokoju
Listen on Spreaker.
Najnowsze