M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1784: Aneta pokaże Aleksandrze, gdzie jej miejsce! Oburzona Chodakowska wyleci ze szpitala - ZDJĘCIA

2024-02-23 20:36

W 1784 odcinku "M jak miłość" Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska) rozpęta "krucjatę" przeciwko Kamie (Michalina Sosna). Chodakowska nie będzie ukrywała co myśli o pracy dziewczyny Marcina (Mikołaj Roznerski) i jak bardzo jej z tego powodu nie szanuje. Kiedy matka spotka się ze zdecydowanym sprzeciwem syna, pójdzie po pomoc do Olka (Maurycy Popiel) i Anety (Ilona Janyst). I tu w 1784 odcinku "M jak miłość" spotka się taką odpowiedzią synowej, że "aż w pięty jej pójdzie"! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1784 - poniedziałek, 26.02.2024, o godz. 20.55 w TVP2

W 1784 odcinku "M jak miłość" Aleksandra przypuści atak na Kamę. Ponieważ butik dziewczyny będzie za ścianą "Makarenki" Chodakowska wpadnie z sąsiedzką wizytą i pudełkami ciastek. Będzie to wyglądało sympatycznie, ale szybko okaże się, że to była "podpucha". Już w trzecim zdaniu Aleksandra upokorzy Kamę i zadowolona z siebie wyjdzie. Ale jej radość nie potrwa długo. 

Marcin w 1784 odcinku "M jak miłość" dowie się od Ani (Alina Szczegielniak), co jego matka zrobiła. Nie będzie długo czekał i powie Aleksandrze, co myśli o tym skandalu. Ale Chodakowska nie uspokoi się i wpadnie na pomysł, aby wpaść do szpitala po pomoc i zrozumienie do drugiego syna i synowej. No i nieźle się natnie na "cięty język" Anety!

- Mamo, nie wiem na ile to jest poważne między Marcinem i Kamą. Najlepiej będzie jak po prostu zapytasz Marcina! - zacznie tłumaczenie po dobroci Olek w 1784 odcinku "M jak miłość". 

- Próbowałam - odpowie Aleksandra synowi i spróbuje "przymilić się" do Anety, szukając w niej sojuszniczki: - Wiesz, czym ta dziewczyna się zajmowała, prawda?

- Mamo, ja jestem tego samego zdania, co Olek. Marcin jest dorosłym facetem i chyba wie, co robi? 

- Po prostu się martwię o niego... Nie chciałabym, że zrobił jakieś głupstwo. Czy to w ogóle jest odpowiednia osoba?!

- Ale to już chyba jest jego sprawa! - odpali teściowej zniecierpliwiona Aneta

W tym momencie 1784 odcinka "M jak miłość" Aleksandra obrazi się, pożegna i wybiegnie ze szpitala. Czy Chodakowska w końcu zrozumie, że nie powinna mieszać w życiu dorosłemu Marcinowi? 

M jak miłość odcinek 1784 ZWIASTUN. Kama porwana! Marcin obroni kochankę przed atakiem Aleksandry, ale nie przed mafią
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze