M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1765: Marysia i Artur przekażą Basi radosne wieści! Oszaleje ze szczęścia - ZDJĘCIA

2023-12-09 21:48

W 1765 odcinku "M jak miłość" przyszłość Basi (Karina Woźniak) zawiśnie na włosku, gdy wspólnie z Wojtkiem (Aleksander Szeląg) odkryją, że tylko on dostał się do liceum w Gródku. Wówczas młoda Rogowska całkowicie się załamie, ale jej rodzice nie zostawią tak tej sprawy. W 1765 odcinku "M jak miłość" Marysia (Małgorzata Pieńkowska) będzie przekonana, że musiało dojść do błędu, który Artur (Robert Moskwa) natychmiast postanowi wyjaśnić. I gdy Basia straci już resztki nadziei, to Rogowscy przekażą jej radosne wieści, po których nastolatka aż zacznie szaleć ze szczęścia! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1765 - poniedziałek, 11.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1765 odcinku "M jak miłość" Basia kompletnie się załamie, gdy nie znajdzie się na liście uczniów, przyjętych do liceum w Gródku w przeciwieństwie do swojego chłopaka. Zapłakana Rogowska zjawi się w przychodni rodziców, którzy od razu zaczną podejrzewać, że musiało dojść do jakiegoś błędu, gdyż niemożliwym byłoby, gdyby ich córka nie dostała się z tak dobrymi wynikami. Szczególnie, że jej koleżanki znajdą się na niej nawet z gorszymi wynikami! Dlatego w 1765 odcinku "M jak miłość" Rogowscy niezwłocznie postanowią wyjaśnić tę sprawę. Artur wybierze się z Basią do szkoły, ale na rozpatrzenie wniosku będą musieli nieco poczekać! A to z kolei zacznie jeszcze bardziej stresować ukochaną Wojtka...

Jednak już następnego dnia z samego rana w 1765 odcinku "M jak miłość", gdy do domu Mostowiaków oprócz Marty (Dominika Ostałowska) zawitają także Franka (Dominika Kachlik) z Pawłem (Rafał Mroczek), którzy przyjadą pochwalić się dobrą nowiną, z Arturem skontaktuje się osoba z liceum! I faktycznie przyzna, że doszło do fatalnej pomyłki przy sporządzaniu listy przyjętych uczniów, wśród których oczywiście znalazła się także i jego córka! I jak tylko Rogowscy się o tym dowiedzą, to w 1765 odcinku "M jak miłość" od razu pójdą zawiadomić najbardziej zainteresowaną!

- Cisza! Uwaga! Z liceum dzwonią! - poprosi Artur, po czym odbierze połączenie - Tak, słucham. Dzień dobry...

- Nie spałam całą noc. Nie wiem może... się dostanę do jakiegoś technikum? Chociaż zawód zdobędę - Basia zwierzy się w tym samym czasie Wojtkowi.

- Dzień dobry, widzimy, że nie śpisz. Ze szkoły dzwonili... - zacznie Rogowski, który wraz z żoną zjawi się w jej pokoju.

- Basiu, jesteś tam?! Baśka! - zaniepokoi się chłopak, gdy ukochana nagle przestanie się odzywać.

I dopiero po chwili w 1765 odcinku "M jak miłość" okaże się czemu! Uradowana Basia zbiegnie do kuchni, gdzie rzuci się babci w ramiona! Młoda Rogowska również pochwali się nestorce rodu Mostowiaków radosnymi wieściami, którymi ucieszy także pozostałych zebranych. I oczywiście i oni zaczną jej gratulować!

- Babciu, dostałam się! To była jakaś tam pomyłka. Nie wpisali mojego nazwiska, nieważne! Ale się dostałam, naprawdę! - krzyknie przeszczęśliwa Basia.

- Mówiłam, widzisz! - odpowie poruszona Barbara

- Pięknie! Gratulacje! - ucieszą się Zduńścy.

W tym momencie w 1765 odcinku "M jak miłość" Basia aż zacznie skakać ze szczęścia, czym wywoła zazdrość u Marty! Ale nie tylko u niej, gdyż udzieli się ona i Pawłowi! I co wtedy będzie miała powiedzieć seniorka?

- Dostałam się! Tak! - Rogowska aż zacznie skakać ze szczęścia.

- Łał! Brawo! Cudownie! - uraduje się nestorka rodu.

- O Boże! Zazdroszczę dzieciakom tej energii! Też bym tak chciała - skwituje Marta, a Paweł przyzna jej rację - Ja też...

- O patrzcie! Staruszki! - podsumuje seniorka, czym rozbawi wszystkich.

M jak miłość odcinek 1765 ZWIASTUN. Ewa oskarży Rogowskiego o zdradę Marysi! Okrutny zakład Artura o Frankę
Listen on Spreaker.
Najnowsze