M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1764: Marcin spojrzy na Anię inaczej! Siostra Kamy zrobi na nim ogromne wrażenie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-12-05 20:10

W 1764 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zbliży się do Ani (Alina Szczegielniak), nieświadomy tego, że nastoletnia siostra Kamy (Michalina Sosna) jest w nim zakochana! Zaprosi swoją kochankę i jej siostrą na wycieczkę nad rzekę do Grabiny, która zamieni się w podwójną randkę. Ania będzie ukrywała przed Marcinem i Kamą co tak naprawdę do niego czuje, a Chodakowski w 1764 odcinku "M jak miłość" spojrzy na nastolatkę inaczej. Zwłaszcza, gdy pozna bliżej Anię i dowie się o niej czegoś, co zabrzmi wręcz nieprawdopodobnie! Poznaj szczegóły i zobacz WIDEO z tych scen.

M jak miłość, odcinek 1764 - wtorek, 5.12.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Siostrzana więź Kamy i Ani w 1764 odcinku "M jak miłość" zostanie wystawiona na trudną próbę, kiedy Marcin zaprosi obie dziewczyny na wycieczkę do Grabiny! Pojadą nad rzekę w Grabinie, gdzie atmosfera zrobi się nieco niezręczna. Zwłaszcza dla Ani zakochanej w Marcinie bez wzajemności, która będzie musiała ukrywać przed siostrą, że marzy o jej facecie. Z kolei Kama nie będzie miała powodów, by podejrzewać Anię, że chciałaby ją rozdzielić z Marcinem. Nastolatka dobrze będzie się maskowała, posyłała Marcinowi pełne czułości spojrzenia tylko wtedy, gdy Kama także będzie wpatrzona w niego jak obrazek.

Ania odsłoni przed Marcinem prawdziwą twarz

Wycieczka Chodakowskiego z siostrami w 1764 odcinku "M jak miłość" zacznie przypominać podwójną randkę. Pod nieobecność Kamy, która na chwilę zniknie z plany nad rzeką, Marcin położy się obok Ani na ręczniku i będzie chciał ją bliżej poznać. Zainteresuje się tym, że nastolatka cały czas nie odrywa wzroku od książki. - Co tam czytasz? Pewnie coś o sztuce? - zapyta Anię, na której twarzy pojawi się rumieniec. - No niezupełnie... - odpowie i pokaże Marcinowi "Koszmarną opowieść". - O tym bym cię nie podejrzewał... - uśmiechnie się zalotnie Marcin.

- Co zrobić, uwielbiam kiepskie horrory. To pewnie po tacie. Miał całą biblioteczkę. Może tak lubił mroczne klimaty, bo całe życie spędził w ciemnościach... - nagle Ania w 1764 odcinku "M jak miłość" zacznie ujawniać Marcinowi fakty z życia ich rodziny, o których nie miał pojęcia, bo z Kamą o tym nie rozmawia. - Co masz na myśli?

- Tata był górnikiem. Kama ci nie mówiła?

- Jakoś się nie zgadaliśmy... - stwierdzi Marcin, którego w 1764 odcinku "M jak miłość" będzie łączył z Kamą tylko namiętny seks. Chodakowski wyznaczył jasne granice w relacjach z tancerką erotyczną, nie będzie chciał wiązać się z nią na poważnie, co już kilka razy jej zapowiedział. Nie licząc się z tym, że Kama, tak jak Ania, jest w nim do szaleństwa zakochana.

Ania zazdrosna o szczęście Kamy i Marcina!

- A no tak, Kama nie lubi o tym opowiadać - podsumuje Ania, która w 1764 odcinku "M jak miłość" nie zniesie widoku szczęścia Kamy w ramionach Marcina. Coraz bardziej będzie jej zazdrościła faceta, a to niestety nie wróży niczego dobrego dla całej trójki.

M jak miłośc, odcinek 1764 ZWIASTUN. Tajemnicza wielbicielka Piotrka! Aneta dowie się o romansie Iwony i Argasińskiego
M jak miłość. Operacja Ani z komplikacjami. Kama i Marcin usłyszą straszną diagnozę Olka
Najnowsze