M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1750: Andrzej nigdy nie zmądrzeje. Poleci do Julii i wybaczy jej wszystko! Policja nie będzie tak wyrozumiała dla psychopatki - ZDJĘCIA

W 1750 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) dostanie od Marcina (Mikołaj Roznerski) szczegółową informację, gdzie znajduje się Malicka (Marta Chodorowska). Psychopatka sama się pogrąży, bo wykona w środku nocy głuchy telefon do Budzyńskiego. Prawnik natychmiast powiadomi policję o miejscu jej pobytu, ale i sam tam poleci. Tak dojdzie do spotkania prawnika z psychopatką w Toskanii. Niestety, wygląda na to, że Andrzej nadal nie będzie rozumiał, do czego jest zdolna Julia. On jej w 1750 odcinku "M jak miłość" wszystko wybaczy! Na szczęście policja już nie będzie taka miła dla Malickiej. Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1750 - wtorek, 17.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1750 odcinku "M jak miłość" Marcin namierzy Malicką po jej ucieczce za granicę. Stanie się to dzięki temu, że Andrzej poda mu numer, z którego w nocy odebrał głuchy telefon. Budzyński już się domyśli, że Julia żyje i nęka go z oddali. Chodakowski szybko ustali, że Malicka aktualnie przebywa w małej wiosce w Toskanii. Andrzej przekaże te dane policji, ale i sam natychmiast wyruszy na miejsce.

Tak w 1750 odcinku "M jak miłość" dojdzie do pierwszego spotkania Andrzeja z jego prześladowcą, Julią Malicką. Budzyński usiądzie na przeciw psychopatki w jej domu i pozwoli jej wyjaśnić wszystko. 

Prawniczka w 1750 odcinku "M jak miłość" przyzna się, że sfingowała swoje zaginięcie, chcąc wrobić go w zabójstwo. W finale Malicka ogłosi, że ich rachunki są już wyrównane!

Warto tu wspomnieć, że Julia w "M jak miłość" oszukiwała Andrzeja od samego początku. Najpierw szybko wrobiła go w ciążę, która najpewniej nie była wydarzyła się z jego udziałem. Następnie wciągała go w swoje życie, apogeum tych akcji osiągnęła próbą samobójczą. Andrzej cały czas zachowywał się bardziej, niż przyzwoicie, choć niczego z nocy z Malicką nie pamiętał i o mało nie zapłacił za tę chryję swoim małżeństwem. Ale psychopatce Julii wciąż było mało. Tak więc ostatecznie uciekła za granicę, a na miejscu sfingowała ślady dowodzące, że Budzyński ją zabił. Na Andrzeja spadł ogromny cios - zaczęły uganiać się za nim media, stracił klientów kancelarii i zaczął być ciągany na policję. 

A jednak w Andrzej 1750 odcinku "M jak miłość" zostawi Julię w Toskanii i wróci do Polski. Po powrocie oznajmi Magdzie, że nie zamierza pozywać Malickiej i nie chce się na niej mścić. Czy on kiedyś zmądrzeje? Do czego jeszcze musi posunąć się ta psychopatka, aby rozliczył ją ze wszystkich oszustw?

Na szczęście policja w 1750 odcinku "M jak miłość" zapewne nie puści płazem Malickiej oszustwa. Prawniczka wciągnęła aparat ścigania w sfingowane zniknięcie, a nawet zabójstwo, więc będą musieli pociągnąć ją za to do odpowiedzialności. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1745: Podkomisarz Zięba weźmie się za Sylwię! Odkryje, co zrobiła - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Najnowsze