M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1749: To Marcin odnajdzie psychopatkę Julię! Andrzej ściągnie policję i złapią ją w Toskanii - ZDJĘCIA

Ujawniamy szczegóły z 1749 odcinka "M jak miłość" - tak wpadnie psychopatka Julia (Marta Chodorowska)! To Marcin (Mikołaj Roznerski) wyśledzi Malicką. Niestabilna psychicznie prawniczka sama się załatwi, bo nie wytrzyma bez kontaktu z Andrzejem (Krystian Wieczorek). I wystarczy jeden jej głuchy telefon w środku nocy, aby detektyw Chodakowski ją namierzył! A później wszystko pójdzie jak z płatka. Budzyński zgłosi na policji miejsce pobytu Malickiej i sam natychmiast tam wyruszy. Sprawdź szczegóły zgarnięcia Julii w 1749 odcinku "M jak miłość" !

"M jak miłość" odcinek 1749 - poniedziałek, 16.10.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1749 odcinku "M jak miłość" Marcin namierzy Malicką! Andrzej poprosi go o pomoc już 4 odcinki wcześniej, wiec kiedy psychopatka wykona do prawnika głuchy telefon, natychmiast przekaże numer detektywowi. Dla doświadczonego Marcina to będzie pestka - od razu ustali, że Julia dzwoniła z małego miasteczka w Toskanii, a  Andrzej przekaże te dane policji!

Malicka udowodni brak poczytalności już w 1745 odcinku "M jak miłość". Wtedy Julia zadzwoni w środku nocy na numer Andrzeja, ale nie odezwie się. Najpewniej psychopatka będzie chciała po prostu usłyszeć glos mężczyzny, na punkcie którego ma obsesję. A tak sama się załatwi!

Andrzej poprosi wówczas Marcina o ustalenie, skąd wykonane zostało połączenie. Budzyński już bęzie prawie pewien, że psychopatka wszystko ukartowała i teraz świruje z głuchymi telefonami do niego. Kiedy pozna miejsce pobytu niezrównoważonej Malickiej natychmiast tam wyruszy. W ten sposób dojdzie do pierwszego spotkania Andrzeja z rzekomą kochanką, która postanowiła go wykończyć.

Czy psychopatka Malicka w "M jak miłość" zostanie aresztowana? Dowiemy się, śledząc wątek od 1749 odcinka "M jak miłość". 

Nie przegap: M jak miłość. Magda i Andrzej wylądują u psychologa. Sami nie poradzą sobie z traumą - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1745 ZWIASTUN. Nadia dowie się o śmierci matki. Budzyński i Werner zdemaskują Julię
Najnowsze