M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1744: Marcin zobaczy jak Radek traktuje Izę! Nie będzie kryła się z tym jaka jest szczęśliwa - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-09-23 21:25

W 1744 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska), opętana chorą miłości do Radka (Philippe Tłokiński), zada Marcinowi kolejny potężny cios. Tym razem niewierna żona Chodakowskiego przyjedzie z kochankiem po dzieci i jeszcze wpadnie na absurdalny pomysł, żeby Marcin i Radek zostali przyjaciółmi. Zgłupieje do reszty? Trudno ocenić co się kłębi w głowie Izy, ale w 1744 odcinku "M jak miłość" Marcin na własne oczy zobaczy jej szczęście z Radkiem, przekona się jak jego żonę traktuje kochanek, który zniszczył ich małżeństwo. Wydaje się jednak, że to tylko pozory... Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1744 - wtorek, 26.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Iza i Radek w 1744 odcinku "M jak miłość" już nie będą kryli się przed Marcinem jak się kochają! A zacznie się od tego, że zdradziecka Chodakowska przyjedzie po dzieci z kochankiem, żeby zabrać Maję (Laura Janowska) i Szymka (Staś Szczypiński) do Gródka. Ze względu na dzieci Marcin nie ośmieli się sprzeciwić żonie, przypomnieć jej, że córka i syn nie chcą mieć z Radkiem nic wspólnego.

Ponieważ mali Chodakowscy w 1744 odcinku "M jak miłość" zbuntują się, że nie pojadą do matki póki jest z nią Radek, bezczelna Iza poprosi męża, by zaprzyjaźnił się z jej kochankiem. - Przepraszam... Wiem, że nie powinnam cię o to prosić, ale może gdyby dzieci zobaczyły, że akceptujesz Radka w jakiś sposób, to może byłoby im łatwiej... Proszę...

Dla dobra Szymka i Mai w 1744 odcinku "M jak miłość" Chodakowski pójdzie z rywalem i niewierną żoną do pizzerii. I odegra przed dziećmi niezłą scenę, że dogaduje się z Radkiem. Kątem oka Marcin będzie jednak patrzył na Izę, na to jak Radek ją traktuje. W obecności świadków kochanek Izy będzie partnerem idealnym. Co jakiś czas będą sobie posyłali czułe spojrzenia i uśmiechy, Radek zadba o to, żeby obsłużyć Izę, nałoży na jej talerzyk kawałek pizzy. Żona Marcina nie będzie już ukrywała przed nim jaka jest szczęśliwa w nowym związku. Jakby kochanek dawał jej coś, czego od męża nie dostała. Chodakowskiego zaboli to jeszcze mocniej.

A na koniec spotkania w 1744 odcinku "M jak miłość" Radek spróbuje podejść Marcina, by pozwolił mu zapłacić za pizzę. Grzecznie poprosi i przejmie rachunek, a Chodakowski, by nie narażać dzieci na kolejne przykre przejścia, ustąpi. Ale kiedy Marcin zostanie z Radkiem sam na sam, trochę go postraszy!

M jak miłość. Marcin przy Kamie zapomni o Izie. Zakocha się w nim też jej siostra
Najnowsze