M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Sylwia pogrąży Andrzeja po zaginięciu Julii! Wystąpi nawet przeciwko Wernerowi - ZDJĘCIA

2023-09-05 10:22

W 1742 odcinku "M jak miłość" Andrzej Budzyński (Krystian Wieczorek) nadal będzie głównym podejrzanym w sprawie zaginięcia Julii (Marta Chodorowska), a nieobliczalna przyjaciółka psychopatki, która sfinguje "zbrodnię" w swoim mieszkaniu, znajdzie dowód przeciwko prawnikowi! Nie policja, a właśnie Sylwia (Hanna Turnau) znajdzie tam szalik Andrzeja. Nie dość, że w 1742 odcinku "M jak miłość" pogrąży go w oczach śledczych, to jeszcze nagłośni sprawę zniknięcia Malickiej w mediach. W obronie Budzyńskiego stanie kochanek Sylwii, Adam Werner (Jacek Kopczyński), ale jego też załatwi! Sprawdź szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1742 odcinku "M jak miłość" w kolejną fazę wkroczy śledztwo w sprawie Julii Malickiej, która zaginie w tajemniczych okolicznościach! Wcześniej była kochanka Andrzeja, która postradała rozum i postanowiła zniszczyć mu życie za to, że został z Magdą (Anna Mucha) upozoruje zbrodnię w swoim mieszkaniu. Niezrównoważona psychicznie Julia potnie się, a ślady krwi celowo zostawi w swoim mieszkaniu przed ucieczką do Włoch! Żeby naprowadzić policję na trop napastnika Julia zostawi w mieszkaniu szalik Budzyńskiego, który jakiś czas temu ukradła z jego kancelarii.

Oczywiście Julii nic się nie stanie, w 1742 odcinku "M jak miłość" cała i zdrowa będzie nadal ukrywała się w Toskanii, w pensjonacie Villa Flora u Beaty Ricci, z którą kontaktowała się już jakiś czas temu. Nie odezwie się do Sylwii, żeby nawet przyjaciółka była przekonana, że za jej zaginięciem, a może nawet śmiercią w strasznych okolicznościach stoi nie kto inny, tylko Andrzej.

Z kolei Sylwia w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie niemal pewna, że Julia nie żyje, że Budzyński dokonał zabójstwa. Spróbuje przekonać podkomisarza Ziębę (Cezary Jankowski), że Malicka z całą pewnością nie popełniła samobójstwa. - Julia bała się mecenasa Budzyńskiego, była przez niego nękana i to on za tym wszystkim stoi... Tylko on! - oskarżenia Sylwii to nie wszystko. Bo w 1742 odcinku "M jak miłość" obdzwoni wszystkich znajomych kolegów prawników z palestry i poinformuje ich, że Malicka zniknęła, a odpowiada za to właśnie Andrzej.

Policja w 1742 odcinku "M jak miłość" wezwie Budzyńskiego na przesłuchanie, ale na razie nie postawi mu żadnych zarzutów. Śledczy nie znajdą w mieszkaniu Julii odcisków palców Andrzeja, ani dowodów wskazujących, że był zamieszany w zniknięcie Julii, że mógł ją zabić, a ciało gdzieś ukryć.

Ale na nowy ślad trafi Sylwia, która w 1742 odcinku "M jak miłość" okaże się sprytniejsza od policjantów. Znajdzie w mieszkaniu Julii szalik Budzyńskiego, prezent od Magdy. Przekaże go policji, która ponownie przesłucha Andrzeja. On nie będzie w stanie wytłumaczyć, w jaki sposób jego szalik trafił do domu zaginionej byłej kochanki. W winę Budzyńskiego nie uwierzy ani Magda, ani nikt z jego przyjaciół z kancelarii.

Jednak w 1742 odcinku "M jak miłość" zdeterminowana Sylwia, którą wcześniej Julia zmanipulowała, że Andrzej ją dręczy, prześladuje, zasypuje wiadomościami i zachowuje się jak jakiś wariat, postara się o to, żeby Budzyński poniósł karę za to co spotkało Malicką. Nie dość, że Sylwia nagłośni sprawę zniknięcia przyjaciółki w mediach, zrzucając całą winę na Budzyńskiego, to jeszcze wkroczy na wojenną ścieżkę z Adamem Wernerem, i Kamilem, którzy będą bronić wspólnika. Ten pierwszy, jako kochanek Sylwii, zrozumie wreszcie, co się kryje za ich romansem.

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze