M jak miłość

M jak miłość po wakacjach. Prezent Magdy dla Andrzeja tajną bronią kochanki Budzyńskiego! Julia przejdzie samą siebie - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-06-21 9:27

Na początku nowego sezonu "M jak miłość" w 1735 odcinku Magda (Anna Mucha) podaruje Andrzejowi (Krystian Wieczorek) piękny prezent, który jeszcze tego samego dnia dostanie się w ręce Julii Malickiej (Marta Chodorowska). Kochance Budzyńskiego nie wystarczy już,że zniszczyła breloczek, który Magda dostała od męża z okazji szczególnej rocznicy. Opętana zemstą Julia w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach ukradnie z gabinetu Andrzeja w kancelarii podarunek od Magdy, który będzie miał dla niego ogromne znacznie. Jak to zrobi? Zobacz WIDEO z tych scen z "M jak miłość".

Po co w nowym sezonie "M jak miłość" Julia ukradnie szalik, która Magda da Andrzejowi jako prezent?

Nieświadomi zagrożenia Budzyńscy w 1735 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2023 będą nadal cieszyli się swoją miłością, odzyskanym szczęściem małżeńskim. Sen z powiek Magdzie i Andrzejowi będzie spędzał tylko niepokój o dalsze losy Nadii (Mira Fareniuk), którą pokochali jak córkę. Zupełnie nie zorientują się, że mają wyjątkowo groźnego wroga, że pozbawiona skrupułów Julia jest gotowa na wszystko, by zniszczyć im życie. Nie udało się Malickiej rozbić małżeństwa Budzyńskich, więc teraz w nowym sezonie "M jak miłość" postara się, żeby Andrzej trafił za kratki na długie lata! By tego dokonać zaplanuje swoją śmierć i wrobienie kochanka w zabójstwo...

Ale zanim Julia to zrobi w 1735 odcinku "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej posunie się do kradzieży prezentu Magdy dla Andrzeja. Już podczas spotkania z kochankiem w sądzie wypatrzy nowy, elegancki szalik Budzyńskiego, który ten dostanie od żony. Znów przybije ją fakt, że Andrzej i Magda wrócili do siebie, bawią się w powiększoną rodzinę z Nadią, że mają kolejną córkę, a ona straciła jego dziecko. Co prawda przy Budzyńskim będzie udawała, że jego sprawy w ogóle ją nie obchodzą, ale tego dnia w 1735 odcinku "M jak miłość" nowego sezonu zakradnie się do kancelarii Andrzeja i zabierze ten szalik! 

Przed finałem sezonu "M jak miłość" niezrównoważona psychicznie Julia zniszczyła już breloczek, który Budzyński podarował Magdzie z okazji szczególnej rocznicy. Później śmiała się z nich, bo pozostała przy tym bezkarna! Z szalikiem zrobi to samo? Niezupełnie! Prezent Magdy dla Andrzeja stanie się tajną bronią Julii przeciwko kochankowi, dowodem w sprawie o zabójstwo! Ale ciąg dalszy nastąpi dopiero w kolejnych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach.

M jak miłość. Zemsta Julii na Andrzeju. Wariatka urobi nawet Rotkiewicza, żeby był po jej stronie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze