M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1740: Psychopatka Julia znowu się potnie! Andrzej jej nie uratuje tym razem - ZDJĘCIA

Szok w 1740 odcinku "M jak miłość"! Psychopatka Julia (Marta Chodorowska) znowu się potnie! Na podłodze i ścianach w jej mieszkaniu zostaną rozmazane ślady krwi Malickiej, które później posłużą jako "dowód zbrodni". Jednak tym razem Andrzej (Krystian Wieczorek) nie popędzi na ratunek domniemanej kochance, ale i tak zostanie wplątany w tę paskudną intrygę. Co zrobi sobie Julia w 1740 odcinku "M jak miłość"? Sprawdź, co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1740 - emisja we wtorek, 12.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1740 odcinku "M jak miłość" Julia znów potnie się, a na ścianach i podłodze swojego mieszkania zostawi ślady krwi. Będzie wyglądało na to, że tym razem Malicka skutecznie straciła życie! Andrzeja przy tym nie będzie, bo nie popędzi na ratunek kochance psychopatce. Budzyński nawet nie będzie widział, że Julia znowu wycięła straszny numer, bo Sylwia (Hanna Turnau) nie zdąży go o niczym poinformować. Czy spiskująca z sukcesem przeciw Andrzejowi Malicka podda się i po raz kolejny targnie na swoje życie?

Przypomnijmy - w "M jak miłość" jeszcze przed wakacjami Julia rozpoczęła realizację swojej wielkiej zemsty na Budzyńskim. Wiadomo już, e Malicka sfinguje swoją śmierć, aby wrobić w zabójstwo Andrzeja. Dlaczego więc jednak psychopatka znów się porani? 

Ujawniamy: Julia w 1740 odcinku "M jak miłość" potnie się, ale nie będzie to kolejna próba samobójcza w wykonaniu psychopatki. Tym razem rany i ślady krwi będą częścią jego chorego planu. Jaką cenę zapłaci za to Andrzej?

W 1740 odcinku "M jak miłość" Julia celowo zrani się, aby w mieszkaniu zostawić swoje ślady krwi. Następnie wsiądzie w wypożyczone auto i wyruszy do Włoch. Zanim do tego dojdzie Malicka zdąży jeszcze wykonać rozpaczliwy telefon do przyjaciółki z błaganiem o ratunek. I tak Andrzej wprawdzie nie będzie ratował niedoszłej samobójczyni, ale zostanie aresztowany jako podejrzany o jej zamordowanie. 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1738: Iza zostawi dzieci z kochankiem Radkiem! Tego jej Marcin nie podaruje, obrączka poleci na bruk! - ZDJĘCIA

M jak miłość. Julia trafi na policję! Nieobliczalną wariatką zajmie się ten policjant
Najnowsze