M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1742: Andrzej przesłuchiwany! Podkomisarz Zięba nie wsadzi Budzyńskiego, ale padnie pytanie o szalik - ZDJĘCIA

2023-09-19 20:52

Czy Andrzej (Krystian Wieczorek) w 1742 odcinku "M jak miłość" zostanie oskarżony o zabójstwo Julii Malickiej (Marta Chodorowska)? Co prawda była kochanka Budzyńskiego wciąż będzie uznana za zaginioną, ale jej przyjaciółka Sylwia (Hanna Turnau) zrobi z Andrzeja mordercę. Po zatrzymaniu przez policję Budzyński nie trafi do więzienia, złoży tylko wyjaśnienia, ale w 1742 odcinku "M jak miłość" podkomisarz Paweł Zięba (Cezary Jankowski) znów wezwie prawnika na przesłuchanie. Andrzej zezna, że nie ma nic wspólnego ze zniknięciem Julii. Ale pogrąży się kiedy Zięba zapyta go o szalik znaleziony w jej domu i wiadomości wysłane z jego telefonu do Malickiej. Czy Andrzej pójdzie siedzieć? Sprawdź szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1742 - wtorek, 19.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Sprawa zaginięcia Julii w 1742 odcinku "M jak miłość" nadal nie zostanie wyjaśniona, a głównym podejrzanym stanie się Andrzej Budzyński! Postara się o to Sylwia Kostecka, która będzie niemal pewna, że Julia nie żyje, że to były kochanek zabił jej przyjaciółkę. Jednak policja nie uwierzy w taką wersję wydarzeń bez twardych dowodów. Same zeznania Sylwii, że Budzyński nękała i napastował Julię, groził jej, był wobec niej agresywny nie wystarczą.

Prowadzący śledztwo podkomisarz Zięba w 1742 odcinku "M jak miłość" będzie brał pod uwagę samobójstwo Julii. Ze względu na jej wcześniejsze załamanie psychiczne Malickiej i próbę samobójczą. Sylwia spróbuje przekonać policjanta, że Julia nie mogła się zabić, że na pewno skrzywdził ją Andrzej. - Julia bała się mecenasa Budzyńskiego, była przez niego nękana i to on za tym wszystkim stoi! Tylko on!

Później w 1742 odcinku "M jak miłość" Sylwia znajdzie w domu Julii szalik należący do Andrzeja, który Malicka ukradła kiedyś z kancelarii i specjalnie zostawiła w domu jako dowód przeciwko kochankowi. Przyjaciółka "zaginionej" Julii od razu przekaże policji, dodając przy tym, że Budzyński ma sporo na sumieniu i oszukuje policję.

Podczas przesłuchania Andrzeja w 1742 odcinku "M jak miłość" padną niewygodne pytania Zięby o szalik i wiadomości z groźbami do Julii wysłane z jego telefonu. Budzyński zrozumie, że naprawdę ma kłopoty. - Czy ten szalik należy do pana?

- Możliwe. Wygląda jak szalik, który kiedyś zgubiłem.

- Kiedy pan go zgubił?

- Miesiąc temu, może dwa...

- W naszej ostatniej rozmowie twierdził pan, że w domu zaginionej nie był pan od jesieni zeszłego roku, czy tak? Więc jak ten pański szalik mógł znaleźć się w domu pani Malickiej? Bo tam właśnie został znaleziony…

- Jeśli to rzeczywiście mój szalik? Nie potrafię tego wytłumaczyć.

- Tak jak wiadomości do Julii Malickiej z pańskiego numeru, której rzekomo pan nie wysłał? - podkomisarz Zięba w 1742 odcinku "M jak miłość" podczas przesłuchania Andrzeja wyciągnie sprawę SMS-ów z pogróżkami do Julii, e-maili znalezionych w jej komputerze, których nadawcą niby był Andrzej.

W finale Andrzej w 1742 odcinku "M jak miłość" odkryje, że jego kariera legła w gruzach. Bo Sylwia nagłośni zaginięcie Julii w mediach i klienci zaczną nagle rezygnować z usług jego kancelarii, skoro prawnik może być mordercą. Czy intryga Julii wyjdzie w końcu na jaw? A jeśli nie czy Budzyński zdoła udowodnić, że jest niewinny? Wiele na to wskazuje, że Andrzej weźmie sprawy w swoje ręce i spróbuje ustalić jak Julia wymyśliła swoje zaginięcie, sfabrykowała dowody przeciwko niemu!

M jak miłość. Julia po ucieczce do Włoch przepadnie! Tego nikt się po niej nie spodziewa
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany