M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1738: Przyjaciółka Julii ostatecznie upokorzona. Werner publicznie zrobi z Sylwii sprzątaczkę - ZDJĘCIA

W 1738 odcinku "M jak miłość" przyjaciółka psychopatki Julii (Marta Chodorowska) oberwie mocno od Wernera (Jacek Kopczyński). Kochanek publicznie nazwie Sylwię (Hanna Turnau) sprzątaczką! Wydarzy się to po spotkaniu rozwodowym Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) w kancelarii Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) i Wernera. Właśnie Chodakowscy będą świadkami wielkiej kompromitacji prawniczki, która nie będzie umiała się opamiętać w swojej żądzy względem Adasia... Jak do tego dojdzie w 1738 odcinku "M jak miłość"? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1738 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1738 odcinku "M jak miłość" Iza i Marcin spotkają się w kancelarii, aby ustalić ostateczne warunki rozwodu. I choć Chodakowskim na zebraniu nie będzie do śmiechu, już zaraz po nim ledwo się opanują. Wszystko z powodu Sylwii, która zaczai się w korytarzu i będzie polowała na swojego kochanka, pałając nieposkromioną żądzą. Efekt tego będzie dla Kosteckiej opłakany!

Werner w 1738 odcinku "M jak miłość" odprowadzi Izę i Marcina chwaląc ich za niezwykle pokojowe rozstanie. I kiedy będzie tak tokował na korytarzu o tym, jak małżonkowie potrafią podczas rozwodu zamienić życie swoje i dzieci w piekło, nagle wszyscy usłyszą teatralny szept.

- Hej, jesteś już sam? - usłyszmy głos Sylwii. 

- To sprzątaczka! - natychmiast zareaguje Adaś. - Tak, potrafi być czasem taka bezpośrednia... 

I choć Werner w 1738 odcinku "M jak miłość" zapewne będzie chciał chronić wizerunek prawniczki i ukryć, że jest jego kochanką, wyjdzie to fatalnie. Iza i Marcin z trudem powstrzymają śmiech, a Sylwii na pewno zrobi się głupio, że została w ich oczach zdegradowana do roli pani sprzątającej. 

Nie przegap: Marcin z M jak miłość wspomina miłość swojego życia. Z Kasią nie wyszłoby tak jak z Izą - ZDJĘCIA

M jak miłość. Nietypowy ślub Kasi i Jakuba. Szokujący powrót Mateusza. ZWIASTUN nowego sezonu
Listen on Spreaker.
Najnowsze