M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1737: Oto grób Wojtka Marszałka. Nie pokażą pogrzebu, ale od razu pomnik na cmentarzu - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-09-04 21:10

Pogrzeb Wojtka Marszałka (śp. Emilian Kamiński) nie odbędzie się w 1737 odcinku "M jak miłość"! Mimo, że śmierć ojca Magdy (Anna Mucha), męża Krysi Filarskiej (Hanna Mikuć) będzie potężnym ciosem dla wszystkich, to w serialu nie obejrzymy ostatniej drogi zmarłego Marszałka, momentu złożenia trumny z jego ciałem do grobu na cmentarzu. W chwilach największego smutku, żałoby po śmierci Wojtka w 1737 odcinku "M jak miłość" będzie tylko jedna scena z cmentarza, jedno ujęcie grobu Wojtka, przy którym stanie zrozpaczona wdowa Krysia i ktoś jeszcze. Zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA z tych poruszających momentów.

"M jak miłość" odcinek 1737 - poniedziałek, 4.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zmarły Wojtek Marszałek w 1737 odcinku "M jak miłość" spocznie na cmentarzu w Warszawie, zostanie pochowany przez pogrążona w żałobie rodzinie, żonę Krysię i córkę Magdę, ale widzowie nie zobaczą pogrzebu tego bohatera! Z jakiego powodu? Wydaje się oczywiste, że w związku ze śmiercią Emiliana Kamińskiego, koniecznością pożegnania także Wojtka, ze względu na pamięć po aktorze, takich scen lepiej było nie umieszczać w serialu.

Pogrzeb Wojtka Marszałka nie zakończy żałoby w 1737 odcinku "M jak miłość"

O pogrzebie Marszałka w 1737 odcinku "M jak miłość" nikt z jego bliskich nie wspomni, ale wszyscy będą go nadal opłakiwać. Mimo, że od ceremonii pogrzebowej minie już trochę czasu to ból Filarskiej i Magdy, a także wszystkich domowników z Deszczowej będzie nadal ogromny. Oczywiście najgorzej odejście Wojtka przeżyją trzy najbliższe mu osoby - żona, córka i ukochany wnuk, a zarazem przyjaciel, Misiek (Aleksander Bożyk).

To właśnie z ich udziałem w 1737 odcinku "M jak miłość" rozegrają się najbardziej przejmujące sceny żałoby po śmierci Wojtka. Zrozpaczona Krysia nie zdoła nawet wyobrazić sobie jak teraz będzie wyglądało jej życie po stracie męża, czy kiedyś ta pustka w sercu nie będzie jej przysparzała aż tyle cierpienia. Filarska będzie mogła liczyć na wsparcie jedynej córki Kingi (Katarzyna Cichopek), która zapewni ją, że życie bez Wojtka musi się toczyć dalej.

Z kolei Magda w 1737 odcinku "M jak miłość" będzie miała przy sobie Andrzeja (Krystian Wieczorek) i dzieci, Maćka (Franciszek Przanowski) i Nadię (Mira Fareniuk), a także bratnią duszę, przyjaciela, a kiedyś ukochanego Pawła (Rafał Mroczek), który zabierze ją w wyjątkowe miejsce i dotrzyma danej lata temu przysięgi.

Tak będzie wyglądał grób Wojtka Marszałka w "M jak miłość"

Grób Wojtka Marszałka w 1737 odcinku "M jak miłość" widzowie zobaczą tylko raz. W zasadzie tylko niewielki fragment nagrobka, który wystawią zmarłemu żona i córka. Podczas wizyty Filarskiej na cmentarzu przy grobie Wojtka poruszającym obrazem będą złożone kwiaty i krzyż z klepsydrą, a na niej wypisaną datą śmierci - "Wojciech Marszałek ur. 5.07.1952, zm. 25.03.2023 r. Spoczywaj w pokoju".

Na cmentarzu po pogrzebie Marszałka w 1737 odcinku "M jak miłość" pojawi się obok Krysi ktoś jeszcze. Misiek, 9-letni syn Kingi i Piotrka, który ucieknie ze szkoły, żeby pochwalić się zmarłemu dziadkowi medalem zdobytym na turnieju piłkarskim. - On był moim przyjacielem. Nigdy już nie będę miał takiego... - Misiek nie zdoła powstrzymać łez, a wzruszona jego gestem babcia Krysia doda tylko. - - Misiu, nie płacz kochanie...

M jak miłość odcinek 1737 ZWIASTUN. Żałoba po śmierci Marszałka. Magda i Krysia w fatalnym stanie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze