M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1735: Wielka przemiana gwałciciela Filipa. Napadł na Basię, ale nagle stanie się grzecznym chłopcem - ZDJĘCIA

2023-05-23 21:14

Gwałciciel Filip (Kacper Zalewski) w 1735 odcinku "M jak miłość" nie będzie już tą samą osobą! Napadł na Basię (Gabriela Raczyńska) w lesie, przez co córka Zduńskiego (Rafał Mroczek) nabawiła się traumy, ale los sprawi, że sprawy nieoczekiwanie się obrócą! Filip pójdzie w ślady Sowińskiego (Konrad Jałowiec) i przemyśli parę spraw, szczególnie że w 1735 odcinku "M jak miłość" odbędzie się rozstrzygająca sprawa sądowa chłopaka. Zapadnie wyrok, rzutujący na całą jego przyszłość. Okaże się, że Filip umie się zmienić, a swoim ruchem zaskoczy wszystkich.

"M jak miłość" odcinek 1735 - poniedziałek, 29.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Filip nie jest jednak taki zły? To okaże się w 1735 odcinku "M jak miłość", kiedy nastanie termin rozprawy sądowej chłopaka. Nikt nie przewidzi, jakie konsekwencje wymierzy sędzia, a Filip przestanie być pewnym siebie cwaniakiem. Mina mu mocno zrzednie na wieść, że może wylądować w więzieniu. Zaczepiając Basię na przystanku i wywożąc ją do lasu myślał chyba, że nie spotkają go żadne konsekwencje. Tatuś biznesmen nie dał rady zapewnić synowi bezkarności i już w 1735 odcinku "M jak miłość" on, Filip, Piotrek (Marcin Mroczek) i Paweł spotkają się w sądzie na ogłoszeniu wyroku. 

Nie wszystko potoczy się po myśli Pawła. Po pierwsze, Basia w dzień ogłoszenia wyroku w sądzie źle się poczuje. Zacznie się u niej dziwna choroba, a dziewczyna będzie wyglądać kiepsko. Franka (Dominika Kachlik) od razu zainteresuje się problemem i postara się pomóc 18-latce. Tym samym, Paweł uda się do sądu bez córki, ale na miejscu okaże się, że sędzia postanowił skazać młodego Filipa na rok więzienia, ale w zawieszeniu na pięć lat. Tym sposobem chłopak wyjdzie z gmachu sądu wolny, nie trafi za kraty. Tego nie da rady przeżyć Paweł, bo spodziewa się zobaczyć chłopaka w rękach policji, zmierzającego do więzienia. Co ciekawe, Sowiński jeszcze tego samego dnia zapewni Zduńskiego, że wyciągnie od syna konsekwencje jego czynów i ukaże go za napad na Basię. To jednak mało pocieszy roztrzęsionego Pawła, a sytuację uspokoją Franka z Piotrkiem. 

Przemiana Filipa w 1735 odcinku "M jak miłość" 

Filip ewidentnie przestraszy się grożących mu konsekwencji, bo ostatecznie zdecyduje się przeprosić Basię. Nie odważy się zrobić tego osobiście, ale tuż po rozprawie sądowej, która zakończy się dla niego pomyślnie, Filip podrzuci pod drzwi mieszkania 18-latki bukiecik kwiatów z liścikiem. W ten sposób przeprosi córkę Pawła i zakończy nieprzyjemną, traumatyczną dla niej historię. Chociaż Paweł do końca nie będzie przekonany słusznością wyroku, na szczęście cała sprawa się uspokoi, a Basia odetchnie. 

Gwiazda M jak miłość pomstuje na warunki na planie! Katarzyna Cichopek nie jest w stanie pracować na Deszczowej
Listen on Spreaker.
Najnowsze