M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1735: Oprawca Basi stanie przed sądem! Piotrek i Paweł przegrają na procesie gwałciciela?- ZDJĘCIA

W 1735 odcinku "M jak miłość" zwyrodnialec Filip (Kacper Zalewski), który próbował zgwałcić Basię (Gabriela Raczyńska) nareszcie stanie przed sądem! Przed oblicze wymiaru sprawiedliwości zostanie doprowadzony z aresztu Filip Sowiński, który będzie odpowiadał za próbę gwałtu i porwanie córki Pawła (Rafał Mroczek). Na sali rozpraw pojawią się oczywiście bracia Zduńscy. Czy sprawiedliwości stanie się zadość w 1735 odcinku "M jak miłość"? Czy raczej młodociany przestępca uniknie kary, dzięki prawnikowi, opłaconemu przez bogatego Sowińskiego? Sprawdź, co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1735 - poniedziałek, 29.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1735 odcinku "M jak miłość" gwałciciel Filip nareszcie stanie przed sądem. Przypomnijmy - zwyrodnialec został aresztowany po brawurowej akcji Marcina i Pawła. Młody Sowiński długo się ukrywał, chroniony przez pieniądze i znajomości bogatego tatusia. Ale detektywi Chodakowski i Karski wyśledzili, gdzie ukrywa się Filip i od tego momentu już tylko kwestią czasu było, kiedy go złapią. Pod koniec sezonu sagi Mostowiaków niedoszły gwałciciel Basi odpowie przed sądem za swoje zbrodnie!

Podczas procesu Pawła w 1722 odcinku "M jak miłość" Marcin dostarczył także nagranie z monitoringu, które potwierdziło zeznania Basi. Widać na nim, jak Filip goni przerażoną dziewczynę i córka Pawła ledwo uchodzi z życiem. Wydawałoby się, że to wystarczy, aby wsadzić Filipa za kratki. Czy tak się stanie pod koniec sezonu sagi rodu Mostowiaków?

Na ZDJĘCIACH z 1735 odcinku "M jak miłość" widzimy poważne miny oskarżonego i braci Zduńskich. Jaki będzie wyrok sądu, jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji serialu. Jednak finał sezonu to zawał Piotrka i jego walka o jego życie w szpitalu. Czy będzie za tym stała przegrana w sądzie z młodym zwyrodnialcem?

Niestety, wygląda na to, że tak. Filip w 1735 odcinku "M jak miłość" wprawdzie zostanie uznany za winnego, ale mimo to wyjdzie na wolność! Paweł strasznie przeżyje decyzję sądu, Piotrek i Franka (Dominika Kachlik) będą mieli wielki problem z uspokojeniem Zduńskiego.

Ale będzie też i miła niespodzianka po tym wszystkim w 1735 odcinku "M jak miłość". Pod drzwiami Basi ktoś zostawi jej kwiaty z liścikiem z przeprosinami. Okaże się, że to od Filipa. Tak łatwo młody Sowiński wykpi się od kary?

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej nareszcie przejrzy na oczy, kim tak naprawdę jest Julia. Będzie już za późno? Mocne słowa Krystiana Wieczorka – ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość odcinek 1730 ZWIASTUN. Piotrek w coraz gorszym stanie. Ojciec Nadii odbierze ją Magdzie i Andrzejowi?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze