M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1732: Iwona przejrzy nową dziewczynę Marcina! Wystarczy jej rzut oka na Kamę - ZDJĘCIA

2023-05-16 20:57

W 1732 odcinku "M jak miłość" Kama (Michalina Sosna) kolejny raz wpakuje się w kłopoty i poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski) o pomoc. Oczywiście, Chodakowski i Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zajmą się jej sprawą i bez problemu ją rozwiążą, za co striptizerka osobiście postanowi podziękować. W 1732 odcinku "M jak miłość" Kama wpadnie do "Makarenki" i od razu zwróci uwagę wszystkich swoim zachowaniem, ale przede wszystkim wyglądem. Mimo iż Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński) będą oczarowani nową dziewczyną Marcina, tak Iwona (Hanna Śleszyńska) nie podzieli ich entuzjazmu, gdyż natychmiast pozna się na striptizerce! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1732 - wtorek, 18.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1732 odcinku "M jak miłość" w życiu Marcina znów pojawi się Kama, która ponownie wpakuje się w poważne kłopoty. Striptizerka kolejny raz poprosi detektywa o pomoc, gdyż menadżer klubu, w którym będzie występowała nie zapłaci jej za występ i to tylko dlatego, że dała mu kosza. Oczywiście, Chodakowski zajmie się sprawą i wspólnie z Karskim zjawią się w klubie, gdzie przedstawią się jako brat i partner Kamy i tak z nim porozmawiają, że menadżer szybko wyśle Kamie zaległy przelew. W 1732 odcinku "M jak miłość" Marcin będzie chciał przekazać striptizerce dobre wieści, ale ona nie będzie odbierać telefonu. Za to dowie się, że Chodakowski przebywa w "Makarence" i zdecyduje zjawić się tam osobiście, aby mu podziękować.

W 1732 odcinku "M jak miłość" Kama przyjedzie do cukierni prosto z planu, dlatego nie będzie miała czasu się przebrać. Striptizerka będzie miała na sobie płaszcz, jednak w środku będzie tak gorąco, że prędko go zdejmie, czym zwróci uwagę nie tylko klientów, ale również rodziny Chodakowskiego. Wszystko przez to, że Kama kompletnie zaskoczy cekinowym i błyszczącym wdziankiem, które od razu przypadnie do gustu Mai!

- Fajne wdzianko, co? Sorry, że nie odbierałam, ale tańczyłam dzisiaj na planie teledysku i tak wyszło - wyjaśni Kama.

- Czy pani jest tancerką? - dopyta zaciekawiona Maja.

- Tak, córuś - przyzna zmieszany Marcin, po czym w 1732 odcinku "M jak miłość" postara się jak najszybciej wybrnąć z niewygodnego tematu i poprosi dzieci, aby zajęły się układaniem szklanek.

Jednak w 1732 odcinku "M jak miłość" entuzjazmu Mai i Szymka, którym od razu spodoba się nowa dziewczyna Marcina, nie podzielą Iwona i Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Właścicielki "Makarenki" ze zdumieniem będą przyglądać się striptizerce, którą Kryńska przejrzy w jednym momencie i szybko wyda na nią swój wyrok!

- Założę się, że to nie jest jej jedyny talent… - skwituje Iwona, a jej zdanie podzieli Aleksandra. Tym bardziej, że tuż po wyjściu Kamy w 1732 odcinku "M jak miłość" Kryńska i Chodakowska dopowiedzą sobie, że dziewczyna jest tancerką erotyczną i nie będą świadome, że ich słowa słyszy Szymek, który później opowie o wszystkim Izie (Adriana Kalska)!

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze