M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1731: Wielka wpadka Patrycji! Pomyli Łukasza z mężem Kisielowej - ZDJĘCIA

2023-05-11 13:13

W 1731 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) postanowi zrobić Patrycji (Alżbeta Lenska) niespodziankę i wróci ze Szczecina wcześniej. Wojciechowski kupi piękny bukiet kwiatów i zakradnie się do domu tyle, że Argasińska to nie jego będzie się spodziewać. Gdy Łukasz w 1731 odcinku "M jak miłość" zasłoni ukochanej oczy, to Patrycja z pewnością pomyśli, że to Robert Żak (Krzysztof Tyniec)! Wojciechowski nie będzie z tego zadowolony i od razu wywęszy, w czym rzecz, dlatego od razu postanowi to skutecznie ukrócić. Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1731 - poniedziałek, 15.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1731 odcinku "M jak miłość" Łukasz niespodziewanie wróci do Grabiny ze Szczecina, gdzie dostał propozycję pracy jako fizjoterapeuta w drużynie piłkarek ręcznych. Wojciechowski stęskni się za swoją ukochaną i postanowi zrobić jej niespodziankę, dlatego nie poinformuje jej wcześniej o swojej wizycie. W 1731 odcinku "M jak miłość" syn Marty (Dominika Ostałowska) zakradnie się do leśniczówki z pięknym bukietem kwiatów i zasłoni Argasińskiej oczy, ale romantyczny nastrój pryśnie w jednej chwili, gdy Patrycja odruchowo pomyli swojego ukochanego z mężem Kisielowej (Małgorzata Różniatowska)!

- Panie Robercie, jak pan tutaj wszedł? - spyta podirytowana.

Reakcja Patrycji w 1731 odcinku "M jak miłość" zszokuje Łukasza. Wojciechowski od razu domyśli się, że Żak mocno zbliżył się do jego ukochanej w czasie jego nieobecności i wcale mu się to nie spodoba! Oczywiście, Argasińska ucieszy się na widok ukochanego, ale Łukasz zrozumie, że jego niespodzianka wcale nie wyszłą, gdyż to nie jego spodziała się partnerka...

- Panie Robercie?! No widzę, że sąsiad wkradł się w twoje łaski podczas mojej nieobecności - zdenerwuje się Łukasz.

- Co ty tutaj robisz? - spyta uradowana Patrycja, po czym w 1731 odcinku "M jak miłość" od razu rzuci się ukochanemu na szyję.

- No chciałem ci zrobić niespodziankę, ale chyba nie do końca mi wyszła - stwierdzi Wojciechowski.

- Wyszła ci kochanie - zapewni go.

Jednak w 1731 odcinku "M jak miłość" Łukasz nie przejdzie obojętnie wobec tematu Roberta i postanowi rozmówić się ze swoim rywalem. Tym bardziej, że Patrycja otwarcie przyzna, że ma dość rodziny Żaków i poprosi Wojciechowskiego, aby zrobił z nimi porządek raz na zawsze.

- Nie jestem w stanie znieść rodziny Żaków. Zrób coś - zapowie Argasińska.

Oczywiście, syn Marty natychmiast zjawi się u Roberta i da mu jasno do zrozumienia, że ma się trzymać od Patrycji z daleka! Postawa Łukasza w 1731 odcinku "M jak miłość" ogromnie spodoba się Zosi, ale jeszcze nie będzie świadoma, że również i jej się dostanie. Wówczas i jej mina zrzednie.

- Dobry wieczór, można? Ja tylko na chwilkę. Zmieniam pracę i czekają mnie częste wyjazdy. Patrycja zostaje sama w domu i byłbym państwu bardzo wdzięczny... - zacznie Łukasz, ale nawet nie zdoła skończyć zdania, gdyż Robert wejdzie mu w słowo.

- Ale oczywiście, że zaopiekujemy się panią Patrycją - zapewni go.

- Niezupełnie o to mi chodziło, panie Robercie. Doszły mnie słuchy, że pańskie wizyty u Patrycji powodują pewne nieporozumienia małżeńskie i wydaje mi się, że lepiej byłoby dla nas wszystkich, gdyby pan te wizyty ograniczył - powie stanowczo.

- O to to! Trafiłeś w punkt Łukaszku - ucieszy się Kisielowa, ale jej radość wcale nie potrwa długo, gdyż Wojciechowski oświadczy jej, że jego ukochana kategorycznie nie zagra w jej przedstawieniu i ten temat nie podlega żadnym dyskusjom.

M jak miłość. Nie tylko dzieci Izy i Marcina ucierpią na ich rozstaniu! Chodakowski pogrąży się w nałogu
Najnowsze

Materiał sponsorowany