M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1731: Ewa zabiła córkę Daniela! Nie domyśli się, że to sąsiad z Grabiny wysyła jej pogróżki i jest ojcem zmarłej dziewczynki - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-05-15 21:30

W 1731 odcinku "M jak miłość" Ewa zacznie dostać wiadomości z pogróżkami od tajemniczego nadawcy, który ostrzeże Kalinowską, że czeka ją zemsta! Lekarka, która ma na sumieniu śmierć córki Daniela (Paweł Prokopczuk), sąsiada z Grabiny, nie połączy tych gróźb z bolesną sprawą z przeszłości, ze śmiercią małej pacjentki. Dwa lata temu Ewa popełniła błąd, który kosztował życie jedyne dziecko Daniela. Pogrążony w traumie samotny mężczyzna w 1731 odcinku "M jak miłość" rozpocznie realizację planu zemsty na Kalinowskiej, która zabiła mu córkę! Coraz bardziej przerażona Ewa nie domyśli się kim jest jej prześladowca. Widziała Daniela, ale go nie rozpozna. Co będzie dalej? Zobacz ZDJĘCIA z 1731 odcinka "M jak miłość" i kulisy tych scen.

"M jak miłość" odcinek 1731 - poniedziałek, 15.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Przeszłość dopadnie Ewę Kalinowską w 1731 odcinku "M jak miłość". Po ostatnim spotkaniu z lekarką w wiejskiej przychodni z Lipnicy, Daniel postanowił zemścić się na niej za śmierć swojej córki Zosi. Od razu ją rozpoznał, wystarczy tylko, że spojrzał na Ewę, by wróciły do niego dramatyczna przeżycia sprzed dwóch lat. Chora na serce Zosia zmarła wskutek błędu lekarskiego. To Kalinowska wtedy ją leczyła, ale źle zdiagnozowała pacjentkę. Śmierć dziewczynki była punktem zwrotnym w jej karierze, doprowadziła do załamania psychicznego Ewy, która zaczęła pić, wyżywać się na rodzinie, mężu Ryszardzie i synu Wojtku (Aleksander Szeląg) za to, że straciła dziecko, które powinna uratować!

Taki obraz wydarzeń z przeszłości w 1731 odcinku "M jak miłość" przedstawi Wojtek swojej dziewczynie Basi (Karina Woźniak), którą Ewa zacznie dręczyć, żeby kontrolować związek syna z córką Rogowskich. Ale sama Kalinowska nie połączy tych zdarzeń z pogróżkami, które zacznie dostawać od anonimowego nadawcy. Coraz bardziej przerażona zwierzy się jednak Jerzemu Argasińskiemu (Karol Strasburger), że ktoś próbuje ją zastraszyć, że wreszcie się doigra.

- Dostaję od jakiegoś czasu jakieś dziwne SMS-y i maile. Z cytatami z Biblii, o zemście, zapłacie za grzechy...

- Może powinnaś zawiadomić policję?

- Nie, ten ktoś chce mnie przestraszyć. A ja nie mam zamiaru dać mu znać, że się boję!

- A domyślasz się, kto to może być?

- Nie, nie mam pojęcia. No nic, będzie dobrze! - zbagatelizuje sprawę Ewę. Jednak kiedy w 1731 odcinku "M jak miłość" późnym wieczorem będzie siedziała sama w domu przy kieliszku wina i dostanie kolejne groźby, wpadnie w panikę.

"Mówiłem: Bój się Mnie, jednak przyjmuj pouczenie! A tak nie zniknie sprzed jej oczu wszystko to, za co ją ukarałem" Księga Sofoniasza" - SMS o takiej treści będzie zapowiedzią tego, co czeka Kalinowską. Zasłoni zasłony w oknach, nie opanuje drżenia rąk, jakby wiedziała, że przyjedzie jej zapłacić za grzechy z przeszłości. Nie domyśli się za pogróżkami stoi Daniel, ojciec jej zmarłej pacjentki.

Żądny zemsty sąsiad z Grabiny w 1731 odcinku "M jak miłość" wpatrując się w zdjęcie Zosi, zacznie planować karę, którą wymierzy Ewie. Tego dnia mieszkająca w pobliżu Maja (Ewa Tucholska) zobaczy w domu Daniela pistolet. Natychmiast doniesie Rogowskim, że sąsiad trzyma broń i może być niebezpieczny. W tym momencie Marysia skojarzy dziwne wydarzenia z poranka - jak Daniel śledził po lesie Ewę!

M jak miłość odcinek 1731 ZWIASTUN. Ewa dostanie pogróżki! Marysia zobaczy jak Daniel ją śledzi
M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze