M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1731: Ewa Kalinowska zacznie znęcać się nad Basią! Po śmierci dziewczyny zmieni się nie do poznania - ZDJĘCIA

2023-04-27 21:43

W 1731 odcinku "M jak miłość" Ewa Kalinowska (Anna Kerth) znajdzie sobie następną ofiarę! Już nie tylko Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Krystyna Banachowa (Dorota Chotecka-Pazura) znajdą się na celowniku lekarki, ale także Basia (Karina Woźniak), z którą od niedawna spotka się jej syn Wojtek (Aleksander Szeląg). Wówczas w 1731 odcinku "M jak miłość" Rogowska opowie chłopakowi o nieprzyjemnym spięciu z jego matką, z kolei on zdradzi ukochanej najmroczniejszy sekret Ewy, przez który nigdy nie będzie taka sama! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1731 - poniedziałek, 15.05.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1731 odcinku "M jak miłość" życie Rogowskich zamieni się w prawdziwy koszmar, gdy Kalinowska dowie się, że jej syn spotyka się z córką Marysi i Artura (Robert Moskwa). Choć oczywiście Ewa wciąż będzie pałała sympatią do Rogowskiego, tak teraz obierze sobie za cel już nie tylko jego żonę, która stała jej na drodze, ale również i córkę, gdyż nie taką dziewczynę widziałaby u boku swojego syna. Co prawda, Kalinowska nie ma najlepszych kontaktów z synem, który po odejściu ojca do młodszej kochanki wolał zamieszkać właśnie z nim aniżeli z matką, tak gdy w końcu odkryje z kim się spotyka, to mocno zainteresuje się jego życiem i spróbuje je zmienić. Do tego stopnia, że w 1731 odcinku "M jak miłość" aż zacznie dręczyć Basię!

W 1731 odcinku "M jak miłość" Marysia dowie się, że Ewa obrała sobie za cel już nie tylko Krysię, ale również Basię i postanowi stanowczo zainterweniować. Rogowska nie pozwoli, aby wstrętna Kalinowska znęcała się także nad jej córką, przez co konflikt między lekarką a pielęgniarką tylko narośnie. W 1731 odcinku "M jak miłość" młoda Rogowska również nie pozostawi nieprzyjemnego spotkania z Ewą bez komentarza i natychmiast doniesie o wszystkim Wojtkowi, który wcale nie będzie zdziwiony zachowaniem własnej matki. I to nie dlatego, że problem będzie w Basi tylko właśnie w niej samej, co będzie miało związek z mroczną sprawą z przeszłości!

W 1731 odcinku "M jak miłość" Wojtek opowie Basi o śmierci młodej pacjentki, córki ich sąsiada Daniela (Paweł Prokopczuk), przez którą jego matka zmieniła się nie do poznania. Wszystko przez to, że dziewczynka odeszła wskutek jej błędu, a Kalinowska nie mogła sobie tego darować i od tego czasu stała się nieznośna i chciwa nie tylko wobec obcych, ale przede wszystkim własnej rodziny. To dlatego zostawił ją mąż, z którym ich syn i tak wolał zamieszkać i to dlatego stała się taka mściwa wobec kobiet, które mają szczęśliwe małżeństwa, gdyż właśnie jej zostało rozbite! W 1731 odcinku "M jak miłość" Basia będzie zszokowana sekretem Ewy, ale jej koszmar wcale się nie skończy, gdyż ojciec zmarłej pacjentki odnajdzie Kalinowską w przychodni i zaplanuje zemstę! A swoje zdenerwowanie i lęk lekarka będzie oczywiście wyładowywać na swoich ofiarach...

M jak miłość. Ewa Kalinowska zginie? Doprowadziła do śmierci dziecka Daniela i teraz za to zapłaci!
Najnowsze