M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1728: Basia wybierze syna Ewy Kalinowskiej. To nie skończy się dobrze dla córki Rogowskich? - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-04-25 21:21

W 1728 odcinku "M jak miłość" Basia (Karina Woźniak) dokona trudnego wyboru, pójdzie za radą babci Barbary (Teresa Lipowska) i postanowi, że Wojtek (Aleksander Szeląg) będzie jej jedynym chłopakiem. Ostatecznie zerwie z Dawidem (Iwo Wiciński), który wyjechał do USA i kierując się sercem wybierze nową miłość. Wówczas w 1728 odcinku "M jak miłość" pojawią się komplikacje! Basia dowie się, że Wojtek to syn Ewy Kalinowskiej (Anna Kerth), podłej wspólniczki Artura (Robert Moskwa), której Marysia (Małgorzata Pieńkowska) tak nienawidzi. Czy związek 14-letniej córki Rogowskich i syna Ewy ma szansę przetrwać intrygi Kalinowskiej? Zobacz te sceny w WIDEO z "Kulis serialu M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1728 - wtorek, 25.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Basia w 1728 odcinku "M jak miłość" wybierze Wojtka, nie mając pojęcia o tym kim naprawdę jest jej nowy ukochany! Tym samym ostatecznie zakończy związek z Dawidem, który kilka miesięcy temu wyjechał do USA, by uczyć się w szkole fotografii w Bostonie. Choć 14-letnia córka Rogowskich nie będzie miała serca ranić Dawida, to babcia Barbara przekona ją, że musi się zdecydować na jednego chłopaka. Takie też ultimatum postawi Basi zakochany Wojtek, który będzie miał dosyć bycia "tym drugim".

Dopiero po fakcie w 1728 odcinku "M jak miłość" Basia odkryje, że Wojtek nigdy nie wspominał jej o swojej matce, o tym, że mieszka w Lipnicy i pracuje w miejscowej przychodni. Nic dziwnego, że młoda Rogowska przeżyje spory szok gdy Ewa Kalinowska przyjdzie do domu Mostowiaków po syna. Na jej widok nie tylko Basi, ale i Arturowi oraz samemu Wojtkowi odbierze mowę. Żadne z nich wcześniej nawet nie podejrzewało co łączy Wojtka z Basią, że oboje są dziećmi wspólników z przychodni. Ostatnia dowie się Marysia...

Miłość Basi do Wojtka w 1728 odcinku "M jak miłość" stanie pod znakiem zapytania. Pełna obaw 14-latka zwierzy się babci Barbarze, że na drodze do ich szczęścia stoją napięte relacje między rodzicami. - Pojawiła się mała komplikacja, bo okazało się, że Wojtek to syn doktor Ewy, a wiem, że mama jej nie lubi...

- No wiesz, to są sprawy między dorosłymi. Was to nie dotyczy. Najwyżej będziecie się spotykać potajemnie jak Romeo i Julia - pocieszy wnuczkę seniorka rodu Mostowiaków.

Mimo, że w 1728 odcinku "M jak miłość" będzie się wydawało, że Wojtek nie jest taki jak jego matka Ewa, że nie odziedziczył charakteru po Kalinowskiej, tylko po swoim ojcu, to nie wiadomo jak związek syna z córka Rogowskich do swoich celów wykorzysta wredna wspólniczka Artura. Do niedawna chciała uwieść męża Marysi, ale Rogowski ją pogonił.

- Dla Basi to jest bardzo trudny czas. Może nie pierwszych rozterek miłosnych, ale pierwszych trudnych wyborów. Czekamy na happy end... - powiedziała tajemniczo Karina Woźniak w "Kulisach serialu M jak miłość". Szczęście Basi i Wojtka nie jest wcale takie pewne.

M jak miłość. Trudny czas Basi. Zakocha się w synu Ewie Kalinowskiej, ale nie będzie szczęśliwego zakończenia?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze