M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1727: Andrzej rzuci dla Magdy karierę w kancelarii? Nie będzie szczęśliwa – ZDJĘCIA

W 1727 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) zadeklaruje, że może dla Magdy (Anna Mucha) rzucić karierę w kancelarii! Szczęśliwy prawnik będzie zasypywał żonę prezentami, pocałunkami i obietnicami. Tyle, że Magda wcale nie będzie z tego powodu jakoś szczególnie szczęśliwa, aż w końcu przywoła męża do porządku. Czy Andrzej w 1727 odcinku "M jak miłość" rzuci wszystko, aby spokojnie żyć u boku pięknej i zaradnej żony? Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1727 - poniedziałek, 24.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1727 odcinku "M jak miłość" Andrzej będzie aż tryskał szczęściem. Po seksie pod prysznicem będzie już spokojny, że odzyskał żonę i zacznie obsypywać ją podarunkami, obietnicami i pocałunkami. Magda będzie wyglądała na zadowoloną, ale kiedy Budzyński wspomni o tym, że jego kariera przestała być ważna, jego żona nie zareaguje tak, jakby tego oczekiwał. 

Andrzej w 1727 odcinku "M jak miłość" będzie chciał przychylić ukochanej żonie nieba. Magda zacznie dostawać wspaniałe śniadania do łóżka, romantyczne prezenty, jak breloczek do kluczy z kryształową zawieszką i wygrawerowanym napisem. Ale szczęśliwy Andrzej w obietnicach posunie się znacznie dalej.... 

- Szkoda mi każdej chwili bez ciebie. Te ostatnie miesiące uświadomiły mi, że liczysz się dla mnie tylko ty. A resztę: robotę, karierę, pieniądze - niech diabli biorą - tak wg portalu swiatseriali.interia.pl oświadczy Budzyński w 1727 odcinku "M jak miłość".

- Ej, ej, nie rozpędzaj się tak bardzo! Fajnie żyć miłością, ale my mamy na utrzymaniu dzieci - spoważnieje Magda.

- I bądź tu, człowieku, romantyczny... 

- Andrzej? Czy... Powiedz mi, czy tak już będzie zawsze? Powiedz mi to. Chcę to usłyszeć - Magda będzie wyglądała na zaniepokojoną. 

Zawsze. Do końca świata i jeszcze dłużej - odpowie wzruszony Budzyński.

Jednak dalsze wydarzenia w 1727 odcinku "M jak miłość" pokażą, że Magda po zdradzie męża już znacznie bardziej "trzeźwo" patrzy na życie. Czy stan euforii po seksie i wybaczeniu nie utrzyma się u Budzyńskich długo?

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1728: Jagoda dorwie Olę po odkryciu prawdy o tym, co robi dla niej Tadeusz! - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1723 ZWIASTUN. Magda zaskoczy Andrzeja nago pod prysznicem! Weronika straci dziecko
Najnowsze