M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Olek przejrzy zdradziecką Izę! Wypowie te słowa w złą godzinę - ZDJĘCIA

2023-04-09 7:31

W 1725 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zwierzy się Olkowi (Maurycy Popiel) ze swoich kłopotów w małżeństwie z Izą (Adriana Kalska). Tym bardziej, że Chodakowski sam zda sobie sprawę, że kryzys u brata jest dość poważny, gdyż dziennikarka po przyjeździe do Warszawy wcale nie zatrzyma się w domu tylko właśnie u niego i Anety (Ilona Janyst), a spotkania z mężem będzie unikać jak ognia! Niestety w 1725 odcinku "M jak miłość" Olek stanie się prawdziwą wyrocznią, gdyż przewidzi zdradę Izy z Radkiem (Philippe Tłokiński), co dodatkowo dobije Marcina... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza wciąż nie będzie gotowa na powrót do domu, po ultimatum, które postawił jej Marcin. Przypomnijmy, że Chodakowski pozwolił żonie wrócić, ale tylko wtedy, gdy będzie tego pewna, a w przeciwnym razie kazał nie pojawiać się wcale! Dlatego pogubiona Chodakowska nieustannie nie będzie wiedziała co robić, gdyż z jednej strony wciąż będzie kochać męża i dzieci, zaś z drugiej Radek również nie będzie jej obojętny, gdyż to w nim odnajdzie swoją bratnią duszę! Jednak w 1725 odcinku "M jak miłość" Iza wreszcie przyjedzie do Warszawy, ale nie zatrzyma się w domu tylko w mieszkaniu Anety i Olka, przez co Chodakowscy zrozumieją, że kryzys w ich małżeństwie jest o poważniejszy niż im się wcześniej wydawało!

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza w końcu zawita do domu, aby przedstawić mężowi swoją decyzję. Tyle, że zupełnie nie tego będzie spodziewał się Marcin, bo żona oświadczy mu, że pragnie separacji i podzielenia się opieką nad Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński). Wówczas serce Chodakowskiego niemal pęknie na tysiąc kawałków, szczególnie, że Iza wyzna, że chce zostać w Gródku! Wtedy w 1725 odcinku "M jak miłość" Marcin zrozumie, że jego żona już go nie kocha, gdyż najpewniej zakochała się w Radku, od którego nie umie już odejść, dlatego łatwiej jej zrezygnować z męża i dzieci, gdyż i tak już dawno zeszli na drugi plan...

W 1725 odcinku "M jak miłość" Marcin poczuje, że świat wali mu się na głowę i w końcu zdecyduje się zwierzyć ze swoich problemów Olkowi. Oczywiście, Chodakowski zda sobie sprawę z powagi sytuacji, zważając na fakt, że przecież to u nich zatrzymała się Iza, ale jeszcze spróbuje podtrzymać brata na duchu i zasugeruje mu, że może jeszcze wszystko się ułoży, gdyż przecież żona go chyba nie zdradziła. Tyle, że w 1725 odcinku "M jak miłość" Olek nie będzie jeszcze świadomy, że wypowiedział te słowa w złą godzinę, gdyż w tym samym czasie Iza spotka się z Radkiem, któremu kolejny raz zwierzy się ze swoich problemów, a on wykorzysta jej słabość i zaciągnie ją do łóżka! Właśnie w tym momencie, zakochana w swoim asystencie Iza zdradzi Marcina i już nie będzie czego ratować...

- Może da się to jeszcze jakoś odkręcić? Może to jest taki wiesz, chwilowy kryzys? Do łóżka z nim nie poszła, nie? - uzna Olek, nie będąc świadomym, że w tej chwili właśnie zdemaskował zdradziecką Izę.

- Gorzej, ona chyba się w nim zakochała - skwituje jeszcze bardziej załamany Marcin.

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze