M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1725: Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Odejdzie od męża i dzieci i to będzie koniec Chodakowskich - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-28 10:44

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza (Adriana Kalska) już dłużej nie poradzi sobie ze swoimi uczuciami i zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski) z Radkiem (Philippe Tłokiński)! Chodakowska będzie unikać powrotu do rodziny jak ognia, a gdy wreszcie zjawi się w domu, to oznajmi mężowi, że pragnie separacji! Następnie w 1725 odcinku "M jak miłość" uda się wprost do swojego asystenta, z którym połączy ją namiętny seks! Iza spędzi noc w ramionach Radka i tak w jednej chwili nastąpi koniec małżeństwa Chodakowskich... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w WIDEO i naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1725 - poniedziałek, 17.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1725 odcinku "M jak miłość" pogubiona Iza wciąż nie będzie wiedziała, co ma robić. Z jednej strony Chodakowska nadal będzie kochać Marcina i dzieci, ale z drugiej nie będzie w stanie zapomnieć o Radku, nawet gdy dziennikarz odejdzie z "Głosu Gródka". A to dlatego, że asystent Izy jej na to nie pozwoli i nieustannie będzie nią manipulował, przez co Chodakowska sama wpadnie w obłęd i zupełnie straci dla niego głowę! Żona Marcina będzie myślała już wyłącznie o Radku, dla którego wystawi nie tylko 5-letnią córkę Maję (Laura Jankowska) w jej najważniejszym dniu, ale również samego Marcina, gdy zdecyduje się dać im szansę i zawalczyć o ich małżeństwo! Iza nie wróci do rodziny ani z mężem, ani później, a gdy w 1725 odcinku "M jak miłość" wreszcie zjawi się w Warszawie, to nie zatrzyma się w domu tylko u Anety (Ilona Janyst) i Olka (Maurycy Popiel)!

W 1725 odcinku "M jak miłość" Iza w końcu zawita do domu, ale wciąż nie będzie gotowa na to, aby wrócić do Marcina i dzieci. Chodakowska zjawi się w mieszkaniu tylko po to, aby oznajmić mężowi, że pragnie separacji, po czym wyjdzie. Następnie uda się już wprost do swojego asystenta, któremu nie będzie w stanie się już dłużej opierać i w końcu mu ulegnie! W 1725 odcinku "M jak miłość" Izę i Radka połączy namiętny seks i dziennikarze wylądują razem w łóżku! Chodakowska spędzi resztę upojnej nocy w ramionach Radka i tym samym zdradzi Marcina i w jednej chwili zniszczy nie tylko ich małżeństwo, ale również ich rodzinę!

W 1726 odcinku "M jak miłość" Iza zacznie mieć wyrzuty sumienia po wspólnej nocy z Radkiem. Chodakowska tylko Anecie przyzna, że zdradziła Marcina z Radkiem i już kompletnie pogubiła się w swoich uczuciach i nie wie, co dalej powinna zrobić. Tym bardziej, że zda sobie sprawę, że w ten sposób wszystko zniszczyła. Jednak w 1726 odcinku "M jak miłość" jej problem sam się rozwiążę, gdyż Marcin przyłapie żonę w towarzystwie kochanka i tym samym dowie się o zdradzie Izy! Chodakowski nie wybaczy ukochanej i już nie będzie dłużej o nią walczył, tylko natychmiast zażąda rozwodu i sam wyprowadzi się z domu...

M jak miłość. Iza zdradzi Marcina z Radkiem! Będzie rozwód Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze