M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1724: Tadeusz doprowadzi Jagodę do łez! Tego nikt się nie spodziewał – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1724 odcinku "M jak miłość" Tadeusz (Bartłomiej Nowosielski) doprowadzi Jagodę (Katarzyna Kołeczek) do łez! Wszystko zacznie się od tego, że do Grabiny wróci porzucona przez męża Ola (Justyna Karłowska). Podła kobieta, która już raz złamała Tadeuszowi serce, stanie w drzwiach jego domu, z oczekiwaniem, że on tam na nią czeka! Jagoda w 1724 odcinku "M jak miłość" wpadnie w prawdziwą furię! Kiemlicz zrobi absolutnie wszystko, aby ukochaną udobruchać. I wtedy wydarzy się coś, co doprowadzi Jagodę do łez! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1724 - wtorek, 11.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1724 odcinku "M jak miłość" w życiu Jagody wydarzy się dużo wzruszających chwil. Narzeczona Kiemlicza będzie już przyjęta do rodziny Staszka i ojciec będzie ją wspierał w wielu sytuacjach. To właśnie były komendant policji pomoże córce odkryć tajemnicę Tadeusza. A potem pojawi się Ola. Jagoda nie zniesie bezczelności tej kobiety!

Ola w 1724 odcinku "M jak miłość" uzna, ze Tadeusz powinien siedzieć i czekać, aż drzwi się otworzą i stanie w nich zdradziecka dziewczyna. Jakież będzie jej zdziwienie, kiedy stwierdzi, że Kiemlicz już jest szczęśliwy z inną! Jagoda jednak także nie będzie szczęśliwa i wyrzuci Olę z domu, a ukochanemu urządzi wielką awanturę!

- Co ja mam zrobić, abyś uwierzyła mi w końcu, że liczysz się ty i tylko ty?! Skoczyć w ogień? - będzie pytał przerażony złością ukochanej Tadeusz. 

- Zrobisz wszystko? - zapyta Jagoda. 

- Wszystko, co każesz!

- Dobrze! To chodź!

I tak dojdzie do sceny w 1724 odcinku "M jak miłość", w której wzruszona Jagoda będzie płakać "jak bóbr"! Tadeusz dotrzyma obietnicy, że zrobi absolutnie wszystko i będzie musiał ujawnić swój skrywany talent! 

- Ja mam to zaśpiewać? - zapyta jeszcze nieśmiało Kiemlicz. 

- A co, jakiś problem? Obiecałeś, że zrobisz dla mnie wszystko!

- O mój wymarzony, o mój wytęskniony! Nie wiesz nawet o tym ty, że w małym miasteczku wypłakał ktoś po tobie z oczu łzy... - rozlegnie się piękny śpiew Tadeusza, który wykona fragment utworu "Rebeka" Andrzeja Własta. Najbardziej znane wykonanie tego utworu to słynny przebój Ewy Demarczyk.  

- I co? Myślisz, że się nie skompromituję?

- Nie, no co Ty! Tadziu, ty masz taki piękny głos! Usta zresztą też - i Jagoda rzuci się do całowania ukochanego! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1728: Jagoda dorwie Olę po odkryciu prawdy o tym, co robi dla niej Tadeusz! - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1724 ZWIASTUN. Artur popędzi napaloną Ewę! Jagoda wyrzuci Olę z domu Tadeusza
Najnowsze

Materiał sponsorowany