M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1722: Koniec Ani i Damiana! Wojciechowska zacznie spotykać się z dwoma chłopakami - ZDJĘCIA

2023-03-16 14:38

W 1722 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) ostatecznie rozstanie się z Damianem (Oliwer Proctor), który potraktuje ją w okropny sposób. Syn Sandry (Anna Oberc) zerwie z nią kontakt z dnia na dzień, mimo iż niedawno zarzekał się, że wcale nie chce lecieć do USA, ale po przylocie wszystko mu się odmieni. W 1722 odcinku "M jak miłość" Wojciechowska zdecyduje się zakończyć swój związek, ale długo nie będzie rozpaczać po Damianie. Tuż po rozstaniu Ania zacznie spotykać się z dwoma chłopakami, ale nawet przez myśl jej nie przejdzie, że jeden z nich będzie chciał nią załatwić! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1722 - poniedziałek, 3.04.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1722 odcinku "M jak miłość" Ania i Damian nie będą już razem! Mimo iż nastolatkowie dopiero co zdecydowali się dać sobie drugą szansę, to wyjazd syna Sandry zmieni między nimi wszystko. Choć Damian zarzekał się, że nie chce lecieć do USA do chorego ojca, który nigdy nie interesował się ich losem i woli zostać w Polsce u boku ukochanej Ani, to finalnie wyleciał z matką za ocean i słuch po nim zaginął. Chłopak urwie kontakt z Wojciechowską, która na wszelkie możliwe sposoby będzie próbowała do niego dotrzeć i zostawi ją bez słowa wyjaśnienia. Związek na odległość okaże się totalnym niewypałem, ale Ania w 1722 odcinku "M jak miłość" zbyt długo nie będzie rozpaczać po rozstaniu i szybko się pocieszy!

W 1722 odcinku "M jak miłość" Ania zacznie spędzać coraz więcej czasu z Markiem (Jakub Kondrat), taksówkarzem, którego zapoznała, gdy wiózł ją, Basię (Gabriela Raczyńska) i Jaśka (Stanisław Dusza) na koncert Zduńskiej. Nastolatkowie od razu przypadli sobie do gustu i szybko spotkali się ponownie, gdyż młodzi zapomnieli zapłacić za kurs. Wówczas Wojciechowska w ramach rekompensaty zaprosiła taksówkarza na wspólną imprezę, na której świętowali sukces Basi. Jednak po rozstaniu z Damianem w 1722 odcinku "M jak miłość" ich relacja jeszcze bardziej się rozwinie, ale Ania na tym nie poprzestanie i zacznie spotykać się z kimś jeszcze!

W 1722 odcinku "M jak miłość" Wojciechowska zacznie umawiać się również z Krisem (Stanisław Kawecki), który podstępem wkupi się w jej łaski. Chłopak uratuje ją z opresji na przystanku, gdy Wojciechowską będzie zaczepiał podejrzany Mariusz (Wojciech Parszewski). Oczywiście, Ania będzie ogromnie wdzięczna Krisowi za pomoc, a jego postawa bardzo jej zaimponuje. Do tego stopnia, że w 1722 odcinku "M jak miłość" równocześnie będzie spotykać się z nim i Markiem, ale nawet przez myśl jej nie przejdzie, że Kris nie ma wobec niej dobrych intencji! A to dlatego, że chłopak zakręci się obok niej tylko po to, aby mieć na oku jej matkę Martę (Dominika Ostałowska), która zacznie pracę w prokuraturze. Wojciechowska zajmie się grubą sprawą, w którą zamieszany będzie również Kris...

M jak miłość. Ania wpadnie w pułapkę zastawioną przez bandytów! Marta i Andrzej też będą ich celem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze