M jak miłość

M jak miłość. Podła akcja Damiana. Tak definitywnie zerwie kontakt z Anią - WIDEO, ZDJĘCIA

2023-03-15 12:05

Damian (Oliwer Proctor) z "M jak miłość" okaże się bezwzględnym draniem! Wyjechał do USA, chociaż podobno wcale tego nie chciał, a szybciutko zadomowi się za granicą i przestanie interesować się Anią (Gabriela Świerczyńska). Załamana dziewczyna podejmie wszelkie próby kontaktu, ale raczej bez skutku. Damian w kolejnych odcinkach "M jak miłość" odstawi niezły numer, bo najpierw pogodził się z Wojciechowską, obiecał, że wyjazd niczego nie zmieni, a potem zerwie z nią kontakt z dnia na dzień i nie będzie w tym żadnej klasy!

Damian bezczelnie potraktuje Anię w kolejnych odcinkach "M jak miłość"

Córka Marty (Dominika Ostałowska) bardzo przejmie się sytuacją z Damianem, bo przecież po jej buntowniczym okresie, para dała sobie drugą szansę. Wkrótce jednak chłopak wyjechał, a Sandra (Anna Oberc) okłamała syna, że wrócą do kraju. Nic takiego się nie wydarzy, ale Ania nie bardzo zda sobie z tego sprawę. Niebawem w "M jak miłość" zacznie wydzwaniać, próbować kontaktować się z ukochanym, ale bez skutku. Damian zignoruje wszelkie próby kontaktu, wiecznie nie będzie miał czasu dla dziewczyny i w końcu dojdzie do tego, że ona właściwie nie będzie wiedziała, czy w ogóle są dalej razem...

- Wyjazd Damiana jest bardzo ciężki dla Ani, Damian zaczyna ją ignorować, ona nie wie co się dzieje - tłumaczy Gabriela Świerczyńska w "Kulisach M jak miłość". Całą sytuacją przejmie się oczywiście Marta, która na własne oczy przekona się, że córka jest w coraz gorszym stanie. - Myślę, że bardziej jest trudno radzić coś swojej córce, bo oczywiście, ma swoje doświadczenia, ale jak wszyscy wiemy, to się nie przekłada na życie młodych ludzi - mówi Dominika Ostałowska. - Marta próbuje bardziej towarzyszyć Ani w jej sercowych problemach - dodaje aktorka. 

Damian nie wróci do Ani w "M jak miłość"

Niestety sprawa Damiana i Ani jest raczej przesądzona. Chłopak nie wróci do "M jak miłość", gdyż w prywatnym życiu aktor Oliwer Proctor podjął studia za granicą i zrezygnował z udziału w serialu. Na drodze Ani pojawią się jednak inni zainteresowani. Sama Gabriela Świerczyńska w "Kulisach M jak miłość" przyznaje, że jej bohaterka przestanie się przejmować ignorowaniem Damiana, bo na horyzoncie pojawi się Marek (Jakub Kondrat), który wystąpił już w 1716 odcinku "M jak miłość" i dał się poznać jako pomocny, uczynny taksówkarz. 

Niestety na Anię nie czeka pasmo sukcesów i same miłosne uniesienia. Po wyjeździe Damiana i zerwaniu kontaktu z chłopakiem, do akcji wkroczy niebezpieczny i cwany Kris (Stanisław Kawecki), który zbliży się do młodej Wojciechowskiej tylko po to, by mieć na oku działania Marty w prokuraturze. Wygląda na to, że praca kobiety ściągnie wielkie zagrożenie na jej dzieci! Ania początkowo da się nabrać i zaufa podłemu Krisowi. Zapomni o Damianie, a Marek też będzie starał się o względy dziewczyny. 

M jak miłość. Ania wpadnie w pułapkę zastawioną przez bandytów! Marta i Andrzej też będą ich celem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze