M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Zraniony Marcin wyniesie się z domu! Nie będzie już chciał patrzeć na Izę - ZDJĘCIA

2023-03-15 9:25

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1721 odcinku "M jak miłość" wyniesie się z domu! Chodakowski podejmie radykalną decyzję po skandalicznym zachowaniu Izy (Adriana Kalska), która całkiem odwróci się od rodziny. Detektyw dostanie naoczny dowód na to, że żona nie jest już tą samą osobą i myśli tylko o Radku (Philippe Tłokiński)! W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin spędzi noc poza mieszkaniem, nie będzie chciał oglądać Izy i wszystko wskazuje na to, że małżeństwo Chodakowskich po prostu upadnie. Pojawi się jednak pewne światełko w tunelu, ale czy z niego skorzystają?

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin wyniesie się z domu, w 1721 odcinku "M jak miłość" postanowi odłączyć się od Izy, która cały czas poświęci Radkowi. Ich znajomość nabierze tempa, a Chodakowska nie zdoła ukryć przed samą sobą, że dziennikarz nie robi na niej wrażenia. Kobieta nie wie, że padła ofiarą manipulacji, a Radek zagina rzeczywistość, bajeruje ją i raczy czułymi słówkami. Do tej pory np. nie wyznał prawdy o tym, że pewna wróżka w redakcji "Głosu Gródka", przepowiadająca rzekomą miłość Izy do dziennikarza, była niestety podstawiona... 

Relacja Izy i Radka nabierze tempa, a niebawem w "M jak miłość" wyjdzie nawet na jaw, że Chodakowska zakochuje się w koledze z pracy! Tego już będzie za wiele. Marcin podejmie dezycję, że nie spędzi nocy w domu z rodziną. Tym bardziej, że Iza zawali na całej linii, bo zacznie zaniedbywać nie tylko jego, ale przede wszystkim Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński). 

Marcin wyniesie się z domu. W 1721 odcinku "M jak miłość" całkiem odetnie się od rodziny?

Chodakowski wykazuje się dużą cierpliwością, bo nie długi czas pozwalał żonie na zachłyśnięcie się karierą, na to, by poświęciła się pracy, a nie rodzinie. W 1721 odcinku "M jak miłość" wszystko znajdzie swój kres, bo detektyw straci cierpliwość. Do akcji wkroczy nawet zatroskana Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska). Zobaczy syna kompletnie załamanego. Marcin w 1721 odcinku "M jak miłość" weźmie się jednak w garść i postanowi dać żonie ostatnią szansę. Uda się do Grabiny, gdzie dostanie ważną radę od Barbary (Teresa Lipowska), a potem osobiście spotka się z żoną. Postawi jej ultimatum. Iza stanie przed decyzją czy wybiera dalsze romansowanie z Radkiem i oddawanie się karierze, czy wraca do domu, do męża i stęsknionych dzieci, które tak jej przecież potrzebują. Co wybierze? To okaże się już niebawem. 

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze