M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Marcin da Izie ostatnią szansę. Stanie przed trudnym wyborem - ZDJĘCIA

2023-03-09 10:20

Marcin (Mikołaj Roznerski) w 1721 odcinku "M jak miłość" postawi wszystko na jedną kartę. Uzna, że albo postawi Izę (Adriana Kalska) pod ścianą, albo ich małżeństwo już zawsze będzie tkwić w dziwnej niewiedzy i zawieszeniu. Może nie mają wielkiego kryzysu, ale Chodakowski nie zniesie dłużej widoku żony przy Radku (Philippe Tłokiński), który niejednokrotnie wyznał jej miłość. Nic więc dziwnego, że Marcin w 1721 odcinku "M jak miłość" postanowi wreszcie zrobić porządek z rywalem i małżeństwem. Co lub kogo wybierze Iza? Nie będzie już odwrotu.

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin postanowi zakończyć dziwne gierki z Izą i wieczne przepychanki, kto ma rację i czyja praca jest ważniejsza. Na konflikcie Chodakowskich cierpią Maja (Laura Jankowska) i Szymek (Staś Szczypiński), a detektyw nie zniesie dłużej trwania w dziwnym trójkącie, czyli on, Radek i Iza. Nie da się ukryć, że dziennikarz mocno zaangażował się w znajomość z Chodakowską i otwarcie twierdzi, że ją kocha. Chociaż Iza nigdy nie chciała zbliżeń i powstrzymywała mężczyznę przed takimi wyznaniami, on nie słucha. 

Marcin w 1721 odcinku "M jak miłość" przestanie spać w domu, spędzi noc poza mieszkaniem, bo jego złość i zmartwienie nad całą sprawą, po prostu go przerośnie. Iza mnóstwo pracuje w Gródku, spędza z Radkiem całe dnie, a dla niego i dzieci nie ma prawie w ogóle czasu. Chodakowska chce się rozwijać zawodowo, ale ostatnio popadła wręcz w obsesję nad pracą w gazecie. Dlatego Marcin podejmie ważne, radykalne kroki. 

Marcin w 1721 odcinku "M jak miłość" każe Izie wybierać. Nie będzie odwrotu 

Chodakowski, by zebrać myśli i odpocząć, pojedzie na rozmowę do jednej z bardziej zaufanych osób. Poradzi się nikogo innego, jak mądrej i doświadczonej Barbary (Teresa Lipowska). To właśnie ona spróbuje pocieszyć detektywa i po rozmowie z seniorką, Chodakowski ruszy do działania z nową energią. Zanim pojedzie do żony, w 1721 odcinku "M jak miłość" osobiście odwiedzi Radka, któremu każe trzymać się od ukochanej z daleka i zostawić ją w spokoju. Nie będzie przebierał w słowach. Powie jasno rywalowi, gdzie jego miejsce. 

Po wszystkim Marcin spotka się wreszcie z Izą i to właśnie wtedy nastąpi ważna decyzja Chodakowskiej. Mąż postawi ją przed trudnym wyborem. Poprosi ją, by rzuciła wreszcie pracę, która od dawna stanowi kość niezgody między nimi i wybrała rodzinę. Co zrobi Iza? Pójdzie za słowami Marcina i wybierze jego i dzieci czy raczej zostanie przy Radku i karierze? Dowiemy się niebawem. 

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Najnowsze