M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1721: Barbara uratuje małżeństwo Izy i Marcina?! Seniorka podzieli się cenną radą

2023-03-14 10:30

W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) postanowi zawalczyć o swoje małżeństwo nawet mimo wyznania Izy (Adriana Kalska), iż zakochała się w Radku (Philippe Tłokiński). Chodakowski zjawi się u Barbary (Teresa Lipowska) i poprosi seniorkę o radę, która zmotywuje go do działania. W 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin za sprawą nestorki rodu Mostowiaków zdecyduje się ostatecznie rozmówić ze swoim rywalem, a następnie przekonać Izę do podjęcia przełomowej decyzji! Co z tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1721 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1721 odcinku "M jak miłość" zraniony Marcin spędzi noc poza domem. Chodakowski nie będzie mógł uwierzyć, że Iza naprawdę zakochała się w Radku, dla którego będzie gotowa zostawić nawet Maję (Laura Jankowska) i Szymka (Staś Szczypiński). Co prawda, Marcin zdawał sobie sprawę, że jego żona mocno zbliżyła się do swojego asystenta. Szczególnie, po wypadku Szymka, gdy Radek uratował chłopca przed rozpędzonym samochodem, ale nawet przez myśl mu nie przeszło, że u Izy mogło narodzić się uczucie względem innego. Tym bardziej, że sam ostrzegał żonę przed dziennikarzem, a ukochana zapewniała go, że nie ma się czym martwić. Jednak w 1720 odcinku "M jak miłość" Iza szczerze przyzna, że zakochała się w Radku, czym złamie serce Marcina na tysiąc kawałków...

Po wyznaniu Izy w 1720 odcinku "M jak miłość" zrozpaczony Chodakowski wyjdzie bez słowa i nie wróci na noc do mieszkania. Jednak Marcin nie będzie chciał tak łatwo odpuszczać i postanowi zawalczyć o swoje małżeństwo, gdyż w głębi serca wciąż będzie kochał żonę, a ich dzieci będą potrzebowały matki. W 1721 odcinku "M jak miłość" Chodakowski zdecyduje się zwierzyć ze swoich problemów Barbarze. Oczywiście, nestorka rodu Mostowiaków poratuje go cenną radą, którą Marcin natychmiast postanowi wcielić w życie.

Tuż po rozmowie z Barbarą w 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin zjawi się w domu Radka i zdecyduje się ostatecznie z nim rozmówić. Chodakowski da rywalowi jasno do zrozumienia, że ma się trzymać z daleka od Izy, gdyż w przeciwnym razie załatwią tą sprawę zupełnie inaczej. Następnie w 1721 odcinku "M jak miłość" Marcin zawita do redakcji "Głosu Gródka" i poprosi żonę, aby zostawiła pracę i wspólnie z nim wróciła do domu do ich rodziny. Jaką decyzję podejmie Chodakowska? Czy zgodzi się porzucić dziennikarstwo, w którym tak świetnie się odnalazła? A przede wszystkim czy zdecyduje się raz na zawsze odciąć od Radka? A może wybierze właśnie jego? Tego dowiemy się już niebawem!

M jak miłość. Marcin podsłucha rozmowę Izy i Radka z wyznaniem miłości. Jej słowa nie pozostawią złudzeń
Najnowsze