M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1720: Jakub odwoła wesele! Kasia odetchnie z ulgą. Ślubu też nie będzie? - ZDJĘCIA

2023-03-12 21:51

W 1720 odcinku "M jak miłość" ślub Kasi (Paulina Lasota) i Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) stanie pod znakiem zapytania? Termin uroczystości, który Karski zarezerwował bez wiedzy narzeczonej, będzie zbliżał się wielkimi krokami. Wreszcie Kuba wyjawi Kasi, że znalazł salę na ich huczne wesele, żeby mogli wziąć prawdziwy ślub. Reakcja Kasi w 1720 odcinku "M jak miłość" zupełnie go zaskoczy. Stawska uzna, że nie ma sensu wyprawiać przyjęcia weselnego, bo żadne z nich nie ma przecież rodziny. Co nie do końca będzie prawdą. A kiedy Kuba odwoła wesele, Kasia odetchnie z ulgą. Zmieni też plany ślubne. Czy wreszcie się pobiorą?

"M jak miłość" odcinek 1720 - poniedziałek, 27.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Kasia i Jakub w 1720 odcinku "M jak miłość" dojdą do wniosku, że mają inne oczekiwania w związku z ich ślubem i weselem. Zaraz po wyjściu ze szpitala Karski w tajemnicy przed ukochaną zarezerwował salę na wesele, zaczął załatwiać formalności związane z udziałem w ceremonii księdza. Przecież ten młody kleryk (Paweł Janyst), który udzielił im pierwszego ślubu w szpitalu nie miał nawet uprawnień, by połączyć ich węzłem małżeńskim. Dlatego tamten ślub Kasi i Jakuba był nielegalny, bez mocy prawnej. Tym razem Karski zadba o to, żeby wszystko było bez zastrzeżeń. Ale jednego nie przewidzi.

Gdy w 1720 odcinku "M jak miłość" Kuba uprzedzi ukochaną, że za kilka tygodni wezmą ślub, że mają już salę na weselę, Kasia zaskoczy go wyznaniem, że nie chce mieć dużej imprezy. Powód? Przypomni Karskiemu, że nie ma żadnej rodziny, że jej rodzice nie żyją, z dalszymi krewnymi nie utrzymuje żadnych kontaktów. W tych okolicznościach Jakub zaproponuje Kasi, by wzięli cichy ślub podczas wyjazdu na Hel. Tylko w obecności księdza i świadków. Kasia w 1720 odcinku "M jak miłość" odetchnie z ulgą.

Ale na drodze do szczęścia Kasi i Jakuba już w 1720 odcinku "M jak miłość" stanie młodsza siostra Stawskiej. Niespodziewanie wyjdzie na jaw kłamstwo Kasi, która nie powiedziała Kubie, że wcale nie jest jedynaczką.

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze