M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1715: Wielka tajemnica Jakuba! Nie powie Kasi o ślubie - ZDJĘCIA

2023-03-07 12:00

W 1715 odcinku "M jak miłość" Jakub (Krzysztof Kwiatkowski) zacznie organizować prawdziwy ślub z Kasią (Paulina Lasota) tuż za plecami ukochanej! Nie dość, że Karski początkowo w ogóle się wahał, czy powinien żenić się ze Stawską, tak teraz zmieni zdanie i urządzi wszystko bez wiedzy narzeczonej! W 1715 odcinku "M jak miłość" Jakub tylko Marcinowi (Mikołaj Roznerski) powie o swoich planach, czym kompletnie zszokuje przyjaciela. Chodakowski spróbuje go przekonać, że popełnia duży błąd! Co tego wyniknie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1715 - wtorek, 7.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

W 1715 odcinku "M jak miłość" Jakub ostatecznie pokona białaczkę i w szybkim tempie będzie odzyskiwać siły. Do tego stopnia, że zacznie planować prawdziwy ślub z Kasią, mimo iż jeszcze niedawno sam nie był pewny, czy powinien żenić się ze Stawską. Wszystko przez to, że Karski nie wiedział, czy faktycznie uda mu się pokonać chorobę, a już nie chciał dłużej obarczać ukochanej tak ogromnym cierpieniem. Na szczęście, Jakub wyzdrowiał i z pewnością swój udział miał w tym fikcyjny ślub z Kasią w szpitalu, który zmotywował detektywa do dalszej walki. Dlatego w 1715 odcinku "M jak miłość" Karski postanowi już na poważnie ożenić się z narzeczoną i nawet zacznie już ustalać szczegóły, ale zamiast niej o wszystkim powie jedynie Marcinowi!

W 1715 odcinku "M jak miłość" Karski już nie będzie mógł wysiedzieć w domu i zjawi się w agencji detektywistycznej, która w związku z jego chorobą w całości spadła na Chodakowskiego. Jakub będzie miał ogromne wyrzuty sumienia i zdecyduje się nieco wyręczyć Marcina, który pod nieobecność Izy (Adriana Kalska) nie będzie już w stanie godzić pracy z opieką nad dziećmi. Jednak Chodakowskiego w 1715 odcinku "M jak miłość" zdecydowanie bardziej ucieszy powrót Jakuba do zdrowia aniżeli do pracy. Tym bardziej, że będący w pełni sił Karski w końcu postanowi ożenić się ze Stawską, czemu Marcin od początku kibicował, widząc jak Kasia uparcie walczyła o życie jego przyjaciela!

- Zarezerwowałem już salę i wpłaciłem zaliczkę. Tylko Kasi ani słowa, bo to ma być niespodzianka. Ostatnio to ona zaskoczyła mnie z tym ślubem, teraz to ja chce się jej zrewanżować - zdradzi Jakub.

- Dobra, to kiedy jej zamierzasz powiedzieć? - spyta nieco zaskoczony Marcin.

- Nie wiem, dzień może dwa wcześniej. Albo pójdę na całość i w ogóle jej nie powiem. Pobierzemy się z zaskoczenia - uzna Karski.

Postawa Jakuba w 1715 odcinku "M jak miłość" ogromnie zdziwi Marcina. Chodakowski spróbuje przekonać Karskiego, że powinien poinformować Stawską o ślubie i nie odbierać jej przyjemności z przygotowań, na które czeka każda kobieta. Jednak po chwili Marcin odetchnie z ulgą, gdyż okaże się, że Jakub jedynie go wkręcił i oczywiście powie Kasi o ślubie, ale w odpowiednim czasie!

- Kubuś, no ty zwariowałeś? Przecież dziewczyny to uwielbiają. Mierzenie kiecki ślubnej, makijaże, planowanie pierwszego tańca... Kuba, nie możesz tego Kaśce zabrać - zauważy Chodakowski.

- Spokojnie, żartowałem. Uprzedzę ją odpowiednio wcześniej. Nie jestem samobójcą - przyzna Jakub.

- Dobrze cię widzieć w tak dobrej formie - podsumuje Marcin, czego z pewnością nie będzie można powiedzieć o Chodakowskim, co Karski od razu wyłapie. W 1715 odcinku "M jak miłość" Jakub natychmiast domyśli się, że kryzys w małżeństwie Chodakowskich nie został zażegnany i pod wpływem własnych doświadczeń Karski postanowi dać Marcinowi poważne ostrzeżenie!

M jak miłość. Marcin i Jakub zawalczą o tę samą kobietę! Nie będzie to Iza, ani Kasia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze