M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1719: Smutek u Mostowiaków po wyjeździe Uli. Tylko Barbara pomyśli co teraz stanie się z Kalinką - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-03-20 21:52

Trudne chwile w 1719 odcinku "M jak miłość" czekają Mostowiaków, a w domu w Grabinie zapanują ogromny żal i smutek. Wyjazd Uli (Iga Krefft) do Australii będzie ciosem nie tylko dla Bartka (Arkadiusz Smoleński). Zraniona poczuje się także Barbara (Teresa Lipowska), która zda sobie sprawę, że rodzina rozpadła się jeszcze bardziej, a ona nic nie zdoła na to poradzić. Podczas kolacji u Mostowiaków w 1719 odcinku "M jak miłość" przy rodzinnym stole Barbara poruszy bolesny temat co teraz będzie z córką Uli i Bartka, małą Kalinką (Oliwia Kępka), która na razie zostanie z matką w Australii. Czy seniorka rodu zobaczy jeszcze prawnuczkę? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1719 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1719 - wtorek, 21.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Wyjazd Uli w 1719 odcinku "M jak miłość" przysporzy cierpienia nie tylko jej mężowi, ale i babci. Bartek i Barbara najbardziej odczują skutki samolubnej decyzji Uli, która wbrew dobrym radom bliskich opuści Grabinę już na zawsze. Wyjedzie do Australii, by tam szukać szczęścia, wolności i odkryć czego naprawdę chce od życia na kursach jogi. Początkowo Ula ucieknie z rodzinnego domu bez pożegnania nawet z babcią. Szybko jednak zrozumie swój błąd, zawróci w drodze na lotnisko i stanie w drzwiach kuchni Barbary, by ją tylko przeprosić.

Bartkowi w 1719 odcinku "M jak miłość" zostawi tylko pożegnalny list, w którym wypomni ukochanemu, że jej nie rozumie, a ona musi teraz podjąć decyzje, które wpłyną na jej dalsze życie. Mimo, że po wyjeździe Uli w domu Mostowiaków zapanuje smutek, a Barbara nie będzie mogła dojść do siebie po stracie wnuczki, lecz los sprawi, że seniorkę rodu otoczą najbliżsi - córki, zięć, wnuki. Dzięki nim zupełnie się nie załamie.

Podczas rodzinnej kolacji w 1719 odcinku "M jak miłość" Marysia przyzna, że wyjazd Uli nie był dla niej zaskoczeniem, że spodziewała się tego po córce Marka (Kacper Kuszewski). - Wiedziałam, czułam przez skórę, że to się tak skończy. Zresztą rozmawiałam z Markiem i on mówił, że może się tak stać...

- Nic mi o tym nie mówiłaś... - przyzna z wyrzutem Barbara, którą w 1719 odcinku "M jak miłość" dopadną czarne myśli co teraz będzie z Ulą, Bartkiem, ich rodziną i córką Kalinką. - Martwię się o nią. Jeszcze bardziej martwię się o Bartka. Bardzo ją kocha. To dla niego kolejny cios. Dwa lata temu stracił brata. Teraz Ula tak po prostu wyjechała... A co będzie z Kalinką?

- Dobrze będzie. Wszystko się ułoży. Nie ma się co martwić na zapas. Mamuś... - pocieszy ją Marta, ale nikt w 1719 odcinku "M jak miłość", nawet Bartek, nie będzie wiedział co teraz robić.

M jak Miłość.Ula wróci do Grabiny, ale nie na długo. Zostawi Bartka i Kalinkę, bo znajdzie nowy cel w życiu!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze