M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1717: Jagoda uratuje Staszka! Popławski zacznie się dusić na jej oczach - ZDJĘCIA

2023-03-11 10:26

W 1717 odcinku "M jak miłość" na komendzie dojdzie do koszmarnej sytuacji! Staszek (Sławomir Holland) zacznie się dusić i nie da rady złapać oddechu. Jagoda (Katarzyna Kołeczek) natychmiast ruszy na pomoc Popławskiemu, tym bardziej, że przecież cały czas podejrzewa go o ojcostwo. Sytuacja w 1717 odcinku "M jak miłość" stanie się naprawdę groźna, a siedzącą obok Kisielową (Małgorzata Rożniatowska) sparaliżuje strach. Czy Jagoda uratuje Popławskiego? Akcja ratunkowa okaże się szybka i sprawna,

"M jak miłość" odcinek 1717 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Jagoda stawi się na komendzie, gdzie znów poruszy kwestię zagubionego, a potem odnalezionego roweru, z którym cały czas coś się dzieje. Popławski przyzna, że w Grabinie wydarza się coraz więcej dziwnych zajść, bo ktoś kradnie pewne rzeczy, a potem oddaje je jakby nowsze i naprawione. Nie będą mieli jednak za wiele czasu do namysłu, bo do gabinetu wpadnie zdenerwowana Zofia i obwieści, że właśnie odbywa się zamach na władze we wsi!

- Staszku, przyszłam zgłosić akt wandalizmu - zacznie w soim stylu Kisielowa w 1717 odcinku "M jak miłość" i przerwie rozmowę Jagody z policjantem. Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) będzie bardzo chciała jak najwięcej czasu spędzić z mężczyzną, bo przecież to on jest głównym kandydatem na jej ojca. Wszystkie poszlaki wskazują, że Popławski miałby być ojcem Jagody, co wkrótce się wyjaśni. 

Jagoda uratuje Staszka w 1717 odcinku "M jak miłość"

Kisielowa nie przejmie się wtargnięciem i z dużym zdenerwowaniem opowie, co ją spotkało. - Wiecie co się stało? Ktoś sprzed mojego biura ukradł tabliczkę z napisem sołtys - będzie relacjonować Zofia, a Popławski sięgnie w tym czasie po pączka. - (...) To już nie jest akt wandalizmu, to jest zamach na lokalną władzę, przewrót i rewolucja! - niemal wykrzyczy Kisielowa, po czym Staszek zacznie tłumaczyć seniorce, że złodziej zabiera i oddaje rzeczy. Jagoda stanie po stronie Popławskiego. Mężczyzna zajmie się konsumpcją słodkości, ale to nie skończy się dobrze. Kiedy spróbuje przeżuwać i mówić jednocześnie, okruszki spadną mu do gardła i policjant zacznie się krztusić! 

Zofia w 1717 odcinku "M jak miłość" spanikuje i nic nie zrobi, ale za to Jagoda wykaże się dużym refleksem i natychmiast rzuci się ratować Staszka. Złapie go od tyłu, ściśnie i tym sposobem doprowadzi do odchrząknięcia. Popławski złapie oddech i z ulgą nabierze powietrza do płuc. Dzięki Jagodzie zostanie uratowany, za co serdecznie jej podziękuje. 

M jak miłość. Jagoda nie uwierzy, że mąż Kisielowej jest jej ojcem
Najnowsze