M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Magda tylko Kindze powie o dołującym seksie z Andrzejem. Wcale nie będzie jak kiedyś - ZDJĘCIA

2023-03-13 20:03

Magda (Anna Mucha) w 1716 odcinku "M jak miłość" nie zdoła już dłużej milczeć. Tylko Kindze (Katarzyna Cichopek) przyzna się, że dołuje ją sprawa bliskości i seksu z Andrzejem (Krystian Wieczorek). Budzyńscy niby się pogodzili, ale do pełni szczęścia, czułości i namiętności jeszcze bardzo daleko. Zduńska wysłucha żalenia się Magdy w 1716 odcinku "M jak miłość", która powie otwarcie, że noce z mężem są porażką. Załamana, nieusatysfakcjonowana kobieta, nie zdoła otworzyć się na bliskość prawnika, tak jak kiedyś miała to w zwyczaju.

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Podłamana Magda zajrzy do bistro Kingi w 1716 odcinku "M jak miłość", bo poczuje, że ma dość napiętej sytuacji między nią a Andrzejem. Budzyńscy wrócili do siebie, razem mieszkają i starają się wrócić do normalności, ale okazuje się trudne. Magda w 1716 odcinku "M jak miłość" szczerze wyzna Kindze, że o bliskości, czułości i namiętnym seksie z mężem, właściwie nie ma mowy. 

- A co ty tu robisz? - zapyta zdziwiona Zduńska, kiedy przyjaciółka stanie w drzwiach bistro. - Odprowadziłam Nadię do szkoły, pomyślałam sobie, że wpadnę jeszcze przed otwarciem - zacznie wyraźnie zdołowana Magda, a Zduńska szybko poratuje ja czarną kawą. Magda niemal od razu przejdzie do sedna problemu. Tylko żonie Piotrka (Marcin Mroczek) zwierzy się, że miłość z Andrzejem nie idzie w dobrym kierunku. 

Budzyńska zacznie narzekać na brak bliskości i seksu z mężem w 1716 odcinku "M jak miłość"

- (...) Staramy się żyć normalnie, jak wcześniej... Spędzamy czas razem z dziećmi, jemy posiłki, śniadania, obiady, kolacje, oglądamy filmy, a potem wieczorem przychodzi taki moment, kiedy jest blokada, mur... - powie szczerze Magda. - Ja nie umiem, nie potrafię... - nie dokończy kobieta. - Pójść z nim do łóżka - dopowie Zduńska, a przyjaciółka od razu przyzna jej rację. - Nie umiem się przełamać, żeby normalnie go pocałować. Śpimy oddzielnie. On na kanapie w salonie, ja w sypialni. Nawet jak jedziemy do siedliska, to mamy osobne pokoje, osobne sypialnie, łóżka - opowie więcej Budzyńska i wyjdzie na jaw, że bardzo męczy ją temat braku seksu i bliskości z mężem.

Kinga w 1716 odcinku "M jak miłość" postara się pocieszyć przyjaciółkę, nie zdziwi jej, że Magdzie brakuje prawdziwego kontaktu z Andrzejem. - Magda, jeśli tego nie czujesz, to nie zmuszaj się, ale spokojnie, to wróci... Kochasz Andrzeja, tylko po prostu potrzebny jest ci czas - powie Zduńska, co nieco pocieszy przyjaciółkę. Kinga rozluźni atmosferę, rzucając kilkoma żartami, co faktycznie wprawi Budzyńską w trochę lepszy nastrój. 

Jeszcze tego samego dnia w 1716 odcinku "M jak miłość" Magda znów będzie wystawiona na próbę cierpliwości, bo Andrzej po raz kolejny złoży wizytę Julii (Marta Chodorowska). Prawnik wyzna żonie, że raz na zawsze zamyka historię z kochanką i chce poświęcić się w całości rodzinie. Tego wieczora po raz pierwszy od dawna, Budzyńscy przytulą się romantycznie na kanapie. Może to początek zmian.

M jak miłość odcinek 1716 ZWIASTUN. Andrzej usłyszy podłe zarzuty Julii.Marysia poniżona przez ojca gwałciciela
Najnowsze