M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1716: Franka uratuje Basię z opresji w ważnym dniu. Dzięki niej córka Pawła zmieni na zawsze swoje życie - ZDJĘCIA

2023-03-08 9:22

W 1716 odcinku "M jak miłość" Basia (Gabriela Raczyńska) kolejny raz przekona się, że Franka (Dominika Kachlik) lepiej sprawdza się w roli jej matki, niż rodzona mama Ala (Olga Frycz), która nie interesuje się już dorosłą córką. Nadejdzie dzień, w którym 18-latka dostanie szansę od losu, żeby zamknąć bolesny rozdział swojego życia związany z napadem przed gwałciciela. Chociaż oprawca Basi w 1716 odcinku "M jak miłość" wciąż będzie bezkarny, córka Pawła (Rafał Mroczek) powoli wymaże z pamięci to co się jej stałe. Wpadnie jednak w kolejne tarapaty, ale na szczęście z opresji wybawi ją Franka. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA z 1716 odcinka "M jak miłość".

"M jak miłość" odcinek 1716 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Basia w 1716 odcinku "M jak miłość" wreszcie zapomni o koszmarze jaki przeżyła w lesie, gdy została zaatakowana przez gwałciciela Filipa (Kacper Zalewski). Syn bogatego, wpływowego biznesmena Sowińskiego (Konrad Jałowiec) chciał zgwałcić Zduńską, ale na szczęście zdołała przed nim uciec. Do gwałtu na Basi nie doszło, ale to nie zmienia faktu, że córka Pawła długo zmagała się z traumą po napadzie. Nie pomagała nawet terapia u psychologa, rozmowy z przybranymi rodzicami, wsparcie przyjaciół. Dopiero kiedy niedawno w "M jak miłość" Basia wróciła na miejsce tragedii, postanowiła, że najwyższa pora iść dalej, nie rozpamiętywać dłużej krzywdy, która ją spotkała. Nawet jeśli gwałciciel pozostanie na wolności. 

Wspierana przez rodzinę Basia w 1716 odcinku "M jak miłość" weźmie udział w konkursie pianistycznym, koncercie, na który przygotowywała się zanim jeszcze padła ofiarą brutalnego napadu. Z tej okazji przyjedzie do Warszawy nawet jej przybrana babcia Marysia (Małgorzata Pieńkowska). Ale niestety już na początku Basi powinie się noga i wiele będzie wskazywało na to, że talent i starania Zduńskiej nie zostaną docenione.

Córka Pawła spóźni się na występ i w związku z tym w 1716 odcinku "M jak miłość" wyleci z listy uczestników konkursu. Franka jednak nie podda się tak łatwo! To właśnie macocha Basi, którą 18-latka kocha jak własną matkę, a może nawet bardziej, bo jest z nią bliżej związana, przekona organizatora, żeby jej córka mogła wystąpić. Dzięki France Basia odniesie sukces i tym samym ostatecznie zamknie bolesny rozdział swojego życia.

U boku Basi świętującej w 1716 odcinku "M jak miłość" nie zabraknie też ukochanego chłopaka Jaśka (Stanisław Dusza) oraz przyjaciółki Ani (Gabriela Świerczyńska), w której życiu także zajdą pewne zmiany. Ania pozna nowego chłopaka! Taksówkarz Marek (Jakub Kondrat) pomoże Basi dotrzeć na koncert i tak zdobędzie sympatię Ani. 

M jak miłość. Basia wyzna jak gwałciciel Filip zniszczył jej życie. Ania i Jasiek zgodzą się na jej ryzykowną prośbę
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze