M jak miłość

Franka z M jak miłość poważnie zachorowała! Choroba zmieniła Dominikę Kachlik nie do poznania - ZDJĘCIA

Serialowa Franka z "M jak miłość", czyli Dominika Kachlik wyznała na swoim profilu na Instagramie, że była poważnie chora i dopiero po dwóch tygodniach "wyszła na wolność". Czy to oznacza, że grająca żonę Pawła (Rafał Mroczek) Dominika Kachlik znalazła się w szpitalu? ZDJĘCIA, jakie opublikowała gwiazda "M jak miłość" po chorobie robią wrażenie. Jak Franka się zmieniła? Zobacz jak wygląda po chorobie w GALERII ZDJĘĆ!

M jak miłość. Co się stało France? Po chorobie zmieniła się nie do poznania - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Franka w "M jak miłość" to piękna, młoda żona Pawła Zduńskiego. Znana z temperamentu góralka została czwartą panią Zduńską i mimo wielu zawirowań, wygląda na to, że małżeństwo jest szczęśliwe. Franka miała kilka mrocznych tajemnic, ale ujęła wszystkich aktem prawdziwej miłości w 1697 odcinku serii. Na własne widzieliśmy, jak Zduńska oddaje za ukochanego męża życie!  

Grająca Frankę w "M jak miłość" Dominika Kachlik ruszyła na podbój innych produkcji. Aktorka zagra Zosię w nowym serialu Polsatu "Bracia", gdzie zostanie partnerką Piotra, granego przez Piotra Stramowskiego. Tymczasem aktorka aż na dwa tygodnie zniknęła z Instagrama! Okazuje się, że była poważnie chora!

Witam po dwóch tygodniach mojej nieobecności na Instagramie, gdyż byłam chora - powitała Kachlik swoich fanów na Instagramie i dodała niepokojące informacje: - Dzisiaj jest mój pierwszy dzień na wolności, jestem w pracy na planie. Hello, i'm back!

Czy Franka z "M jak miłość" wylądowała w szpitalu? Tak można interpretować jej słowa o "pierwszym dniu na wolności". A może po prostu zapadła na zwykłą grypę ze zmęczenia i przepracowania? Pewne jest jedno: po chorobie Franka z "M jak miłość" wygląda jeszcze bardziej zjawiskowo, niż przed! Zobaczcie TO w GALERII ZDJĘĆ! 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1715: Ostateczna rozgrywka Łukasza z Argasińskim! To spotkanie zmieni wszystko - ZDJĘCIA

M jak miłość. Argasiński upoluje nową ofiarę! Pielęgniarka Laura zostanie kochanką ordynatora!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze